Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

PeoPay Kids w nowej odsłonie


Instytucja zapewnia, że teraz zdecydowanie łatwiej będzie dzieciom zmienić apki PeoPay Kids! Nowa funkcja w ofercie to teraz możliwość dostosowania wyglądu apki do własnych preferencji. Można więc zmienić tło i wybrać opcje ikon.

Z pakietu Kids korzysta już blisko 75 tys. młodych klientów.

Czytaj też: PeoPay – nowa wersja aplikacji Pekao, więcej personalizacji

Równocześnie bank przekonuje, że proces zmiany wyglądu aplikacji został całkowicie uproszczony! Nowa oferta będzie dostępna w PeoPay Kids tylko w wersji 1.6.0 lub wyższych.

Czytaj też: Skanuj i płać – nowa funkcja płatności od IKEI

PeoPay Kids

PeoPay Kids w nowej odsłonie

Tymczasem, by skorzystać z nowych rozwiązań, użytkownik Kids powinien po wejściu w menu wybrać opcję wygląd aplikacji. W kolejnym kroku w międzyczasie można wskazać trenera, preferowane tło i ikony. A dodatkowo – potwierdzić te decyzje jednym kliknięciem. W efekcie, klient może w każdej chwili zmienić wygląd własnego feedu.

Czytaj też: iPOS i Sunmi z nowym wdrożeniem: terminal, kasa fiskalna i tablet w jednym

Co ciekawe, personalizacja wyglądu to zaledwie mała część nowości. W ostatnim czasie bank ogłosił, że w aplikacji pojawiły się inne możliwości, na przykład płatności w sklepach internetowych i stacjonarnych z użyciem kodów BLIK czy wypłaty gotówki z bankomatów za pomocą tychże właśnie.

Czytaj też: FinGoVend – automat sprzedający alkohol na… odcisk palca

W najnowszym komunikacie bank podał z kolei, że z pakietu Kids korzysta już blisko 75 tys. młodych klientów. Kartą Mastercard klienci PeoPay Kids wykonali już ponad 3 mln transakcji na kwotę 35 mln PLN. W wirtualnych skarbonkach, których łącznie jest już 90 tys. – dzieciaki zgromadziły ponad 37 mln PLN.

Czytaj też: Flexee – umożliwiający wcześniejszą wypłatę z nową rundą finansowania


View Comments
There are currently no comments.