fintech
Posted By Admin

PeoPay – nowa wersja aplikacji Pekao, więcej personalizacji


Bank Pekao szykuje zmiany w aplikacji PeoPay – pojawiła się nowa wersja! Wśród zapowiedzianych nowości są na przykład kolejne widżety czy możliwość złożenia wniosku z poziomu pulpitu. Odświeżona zostanie na przykład sekcja płatności czy menu więcej. Nowe rozwiązania mają pojawiać się sukcesywnie od początku maja 2022.

PeoPay - nowa wersja aplikacji Pekao, więcej personalizacji

Co ciekawe, nowa wersja aplikacji PeoPay w nowej odsłonie ma być bardziej spersonalizowana i intuicyjna. Bank zapowiedział równocześnie, że zmiany będą wdrażane stopniowo na przestrzeni najbliższych dwóch miesięcy. 

Czytaj też: KNF zakazuje działalności MIPowi – TNN Finance odchodzi z rynku

W efekcie, jako pierwsi zyskają do nich dostęp użytkownicy smartfonów z systemem iOS, a następnie również posiadacze urządzeń z Androidem.

Dotychczas klienci Banku Pekao mogli spersonalizować swoją aplikację PeoPay na przykład wybierając te produkty, które mają być widoczne na pulpicie, zaraz po jego zalogowaniu. Mowa na przykład o kaflach produktu, które można przytrzymać na przykład, by ukryć kwotę dostępnych środków.

Czytaj też: Zen nawiązał współpracę z Twisto

PeoPay – nowa wersja aplikacji Pekao, więcej personalizacji

Tymczasem, nowa wersja aplikacji PeoPay ma udostępnić nam przede wszystkim nowe widżety z szybkim podglądem i dostępem do preferowanych funckji. Użytkownicy będą sami decydować o tym, które widżety chcą mieć dostępne na pulpicie, w jakiej kolejności i jak ma wyglądać ekran główny aplikacji.

Jeśli chodzi o najnowszą wersję PeoPay – ta umożliwi z poziomu pulpitu złożenie wniosku, dyspozycji lub sprawdzenie statusu swojej sprawy. Równocześnie, prosto z pulpitu klienci będą mogli także kupić bilet komunikacji miejskiej.

Co ciekawe, bank Pekao wprowadzi w aplikacji także moduł PeoPay stories. Pojawią się tutaj na przykład oferty czy informacje oraz poradnik. 

Czytaj też: Alior udostępnia rachunki dla Ukraińców


View Comments
There are currently no comments.