Aktualności
Posted By Admin

iPOS i Sunmi z nowym wdrożeniem: terminal, kasa fiskalna i tablet w jednym


Nowe rozwiązanie iPOS i Sunmi działa we wszystkich punktach gastronomicznych, funkcjonujących w Fabryce Norblina w Warszawie.

Czytaj też: Płatności kodem QR – teraz szybciej zapłacicie w restauracji

W efekcie, w kilkudziesięciu restauracjach, kawiarniach i barach obsługujących klientów odwiedzających warszawską Fabrykę Norblina działa już ciekawe rozwiązanie. iPOS i Sunmi wprowadzili integrację urządzenia do obsługi restauracji Sunmi T2 z kasoterminalem polskiego fintechu iPOS.

Z kolei o samej spółce iPOS mogliście czytać już nie raz. Kilka lat temu firma wprowadziła do sprzedaży urządzenie będące połączeniem terminala płatniczego Verifone z drukarką fiskalną. 

Czytaj też: Nubank przyspiesza ekspansję w Meksyku i Kolumbii

iPOS i Sunmi z nowym wdrożeniem: terminal, kasa fiskalna i tablet w jednym

Równocześnie, sam Sunmi to chiński producent terminali i innych urządzeń działających w oparciu o system Android. Każde z nich może obsługiwać różne aplikacje, a więc sprzedażową, wirtualną kasę fiskalną czy terminal aplikacyjny.

Czytaj też: Konta Inteligo powoli odchodzą do lamusa

Co ciekawe, wielu ekspertów jest zdania, że terminale z systemem operacyjnym Android mają przed sobą świetlaną przyszłość. Decyduje o tym na przykład fakt, że umożliwiają wygodne łączenie wielu różnych funkcji w jednym urządzeniu.

Tymczasem, jeszcze więcej możliwości integracyjnych da upowszechnienie się terminali aplikacyjnych jak na przykład polski Softpos czy Polcard GO oraz wirtualnych kas fiskalnych. 

Czytaj też: Nowe urządzenie – eTerminal od ING


View Comments
There are currently no comments.