Aktualności
Posted By Admin

BNP Paribas wprowadza nowy rachunek – Konto na Teraz


BNP Paribas planuje udostępnić wkrótce konto dla klientów nieposiadających dokumentów tożsamości! Nowy rachunek ma nosić nazwę Konto na Teraz

Czytaj też: Skanuj i płać – nowa funkcja płatności od IKEI

Bank zamierza wprowadzić dodatkową ofertę. Obecny flagowiec instytucji – Konto otwarte na Ciebie – pozostanie wciąż w sprzedaży. Z kolei nowy produkt przeznaczony ma być dla osób, które nie spełniają obecnie obowiązujących warunków do założenia konta osobistego. A w efekcie – nie posiadają akceptowanego przez instytucję dokumentu tożsamości.

Czytaj też: FinGoVend – automat sprzedający alkohol na… odcisk palca

Konto na Teraz

BNP Paribas wprowadza nowy rachunek – Konto na Teraz

Konto na teraz będzie przeznaczone w szczególności dla cudzoziemców, którzy opuścili Ukrainę w związku z wojną. Więcej szczegółów podamy przed wdrożeniem rachunku do oferty. Dodano, że obecnie obywatele Ukrainy mogą otwierać konta w oddziale posiadając dowód tożsamości (biometryczny dowód osobisty, paszport lub Tymczasowe Zaświadczenie Tożsamości Cudzoziemca), mając TIN (ukraiński numeru identyfikacji podatkowej) i polski numer telefonu.

biuro prasowe banku.

Tymczasem, pierwszoplanowy rachunek oferowany przez bank to teraz właśnie Konto otwarte na ciebie. Jego prowadzenie jest bezpłatne. Do takiego rachunku wydawana jest karta debetowa, która w zależności od wariantu oraz sposoby korzystania może być darmowa lub kosztować maksymalnie 10 PLN miesięcznie. 

Czytaj też: iPOS i Sunmi z nowym wdrożeniem: terminal, kasa fiskalna i tablet w jednym

Dodatkowo, w ofercie banku znajdziemy także tzw. rachunek podstawowy, przygotowany w oparciu o dyrektywę unijną PAS. Ten jest całkowicie bezpłatny, jednak ma ograniczoną funkcjonalność i przeznaczony jest dla osób, dla których jest to jedyne konto osobiste.

Czytaj też: Finansowanie fintech spadło… Czy jest jeszcze miejsce dla fintechu w Polsce?


View Comments
There are currently no comments.