Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Przelewy żappsów już możliwe w Żabce


Od 4 kwietnia tego roku każdy użytkownik Żappki ma poważną możliwość… Przelewy żappsów na konto znajomego lub innego dowolnego użytkownika aplikacji już są możliwe! Dziennie można dokonać transferu maksymalnie 1200 żappsów!

Czytaj też: Platforma Digital Finance od Komisji Europejskiej

Co ciekawe, w ramach strategii odpowiedzialności Żabka podjęła się poważnych zobowiązań w zakresie dobrego żywienia, usług ułatwiających zrównoważone życie czy rzowoju przedsiębiorczości. W międzyczasie testuje także na przykład słuchawki, które przekazują pracownikom komunikaty dotyczące zainstalowanych w sklepach urządzeń.

Przelewy żappsów już możliwe w Żabce

Przelewy żappsów już możliwe w Żabce

Z kolei sama Żappka to jedna z najczęściej pobieranych ostatnio bezpłatnych aplikacji w Polsce. Zebrane w niej punkty naliczane są za każdą wydaną złotówkę. Można je później wymienić na nagrody, po uprzednim zarejestrowaniu się.

Tymczasem, od 4 kwietnia przelewy żappsów na konto znajomego są już możliwe. Dziennie można dokonać transferu aż 1200 żappsów. Z nowej funkcjonalności, co ciekawe, mogą korzystać osoby, które potwierdziły w aplikacji swój numer telefonu. Przelane punkty z kolei można wykorzystać do końca danego roku kalendarzowego.

Czytaj też: Fintech Montonio chce wejść w polski e-commerce

Warto też równocześnie dodać, że sieć sklepów Żabka angażuje także swoich klientów w działania charytatywne. Użytkownicy Żappki, w efekcie wymiany zebranych punktów na cegiełki charytatywne, mogli na przykład wesprzeć finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy dofinansować działania humanitarne w Ukrainie.

Żappkę można także całkowicie bezpłatnie pobrać ze sklepów mobilnych Google Play, Apple App Store i Huawei AppGallery.

Czytaj też: Revolut przywraca polskie numery IBAN


View Comments
There are currently no comments.