Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Kredyty hipoteczne w ofercie Revolut


Brytyjski fintech Revolut chce dostarczać użytkownikom nie tylko super aplikację z mnóstwem funkcji, a co ciekawe… Nie tylko finansowymi! Revolut, jak się okazuje, szuka nowych kierunków rozwoju swojej aplikacji, o czym powiedział sam CEO fintechu – Nik Stotoński. Firma rozważa na przykład poszerzenie oferty o kredyty hipoteczne, ponieważ stanowią one istotną część życia finansowego konsumentów.

Czytaj też: Revolut przywraca polskie numery IBAN

 kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne w ofercie Revolut

Równocześnie, ze słów Storońskiego wynika także, że Revolut więcej uwagi zamierza poświęcić kryptowalutom i zdecentralizowanym portfelom.

Co prawda, ten kierunek rozwoju nie powinien dziwić, ponieważ w połowie lutego okazało się, że giełdę krypto w apce Revoluta ponownie rozbudowano i udostępniono klientom osiem nowych tokenów. W efekcie, fintech oferuje już ponad 60 cyfrowych walut.

Czytaj też: Fintech Montonio chce wejść w polski e-commerce

W międzyczasie, okazuje się, że kredyty hipoteczne w Revolut staną się faktem. Obecne i przyszłe działania fintechu skupione są przede wszystkim wokół super aplikacji, czyli produktu przypominającego apkę WeChat.

Jednak ta aplikacja przygotowuje się z myślą o rynkach zachodnich. Produkt pt. wszystko w jednym ma w efekcie zapewnić użytkownikom dostęp do konta oszczędnościowego czy rozbudowanych opcji płatności, ubezpieczeń ale dodatkowo także… Umożliwić handel akcjami, kryptowalutami czy innymi aktywami.

Czytaj też: Quontic Bank wypuszcza… pierścionek płatniczy


View Comments
There are currently no comments.