Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Klienci firmowi Pekao z nowością – wpłata gotówki w Poczcie Polskiej


Koszty operacji przedsiębiorca wynegocjuje z bankiem. Klienci firmowi Pekao jednak już niebawem będą mogli w placówkach narodowego operatora pocztowego skorzystać z nowości – wpłata gotówki na konta bankowe! Co ważne – środki pojawią się na rachunku klienta już w następnym dniu roboczym!

Czytaj też: Toyota Bank zwiększa limit wyższego oprocentowania na Indeksowanym Koncie Oszczędnościowym

Podmioty wyjaśniają w międzyczasie, że takie nawiązanie współpracy jest odpowiedzią na zmiany rynkowe. Okazuje się bowiem, że maleją sieci oddziałów, więc są… Uzupełniane o placówki partnerskie! Na koniec II kwartału tego roku Pekao posiadał przecież nad Wisłą niewiele ponad pół tysiąca oddziałów. Tymczasem – Poczta Polska liczy sobie ich ponad 4,7 tys.

Czytaj też: Płatności Apple Pay Later już dla amerykańskich klientów

Klienci firmowi Pekao z nową funkcjonalnością - wpłata gotówki w Poczcie Polskiej

Klienci firmowi Pekao z nową funkcjonalnością – wpłata gotówki w Poczcie Polskiej

Sama wpłata gotówki w placówkach pocztowych będą obarczane opłatami, ale klient nie poniesie ich przy okineku. Będzie negocjował prowizję, którą bank naliczy raz w miesiącu.

Czytaj też: Oferta inwestycyjna Revoluta – akcje Adidasa i Zalando już w aplikacji

Równocześnie warto zaznaczyć, że Pekao w kilku polskich miastach otwiera już placówki nowego typu. W efekcie mają zebrać się  jednym miejscu jednostki obsługujące klientów detalicznych i biznesowych, a dodatkowo także zespoły wsparcia. W ramach projektu Multi-Branch z kolei powstają oddziały na przykład w Łodzi, Lublinie, Gdańsku, Krakowie oraz Katowicach.

Czytaj też: Fintech Klarna ma problemy ze związkami zawodowymi


View Comments
There are currently no comments.