Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Kartowy zawrót głowy – nowy konkurs Aliora


Rusza konkurs Kartowy zawrót głowy w Kantorze Walutowym. By wciąż w nim udział trzeba po zalogowaniu do Kantoru Walutowego zarejestrować się i zbierać punkty za operacje kartą wielowalutową oraz wymianę walut  w apce. Laureat pierwszego miejsca otrzyma bony zakupowe o łącznej wartości 15 tys. PLN do sieci sklepów Biedronka! Ponadto w puli jest dodatkowo ponad 3 tys. nagród!

Czytaj też: BLIK w spółdzielczym – klienci KBS otrzymują już nową możliwość

Platforma online w Alior Banku działa już, co prawda od 11 lat, ale teraz jasno widać, że obsługuje ponad 500 tys. klientów indywidualnych i biznesowych. Kantor umożliwia bezpłatne prowadzenie rachunków w 21 walutach! Dodatkowo – jego oferty cały czas wprowadzane są nowe udogodnienia. Na przykład wymiana walut kodami BLIK. Kantor, co ciekawe, już kilkakrotnie nagrodzony został Złotym Laurem Klienta. We wrześniu tego roku z kolei zajął pierwsze miejsce w rankingu bankowych kantorów internetowych serwisu Bankier.pl.

Tymczasem, w kontekście konkursu – za płatność kartą wielowalutową oraz wymianę walut w apce mobilnej, użytkownicy mogą zbierać punkty. Uczestnicy, którzy z kolei zdobędą największą liczbę punktów otrzymają e-kody do sklepu Biedronka.

Kartowy zawrót głowy - nowy konkurs Aliora

Kartowy zawrót głowy – nowy konkurs Aliora

 Karta wielowalutowa dla klientów naszego Kantoru Walutowego to szereg możliwości. Daje im swobodę płacenia w blisko 160 walutach, w tym w polskim złotym, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Co ważne, karta automatycznie rozpoznaje walutę i dobiera odpowiedni rachunek do realizacji transakcji. Można ją dodać do systemów płatności mobilnych takich jak Apple Pay czy Google Pay, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o noszeniu ze sobą jej fizycznej wersji. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszym klientom korzystanie z usług Kantoru Walutowego i karty wielowalutowej rozpoczęliśmy konkurs, w którym zainteresowani mają szansę zdobyć bony zakupowe do sklepów Biedronka – mówi Michał Ignaczewski, ekspert ds. walutowych platform transakcyjnych w Alior Banku.

Co ciekawe, nagrodę główną w formie elektronicznych voucherów zakupowych otrzyma klient, który zgłosi udział w konkursie, spełni warunki i zgromadzi największą liczbę punktów. Za drugie miejsce z kolei konkursowicz otrzyma bony na łączną kwotę 10 tys. PLN. Trzecia i czwarta osoba z kolei – vouchery o wartości 5 tys. PLN. Dodatkowo aż 130 kolejnych uczestników będzie mogło wygrać e-kody na zakupy w wysokości tysiąca PLN.

Równocześnie, jeśli chodzi o nagrodę dodatkową – bon na kwotę 50 PLN – otrzyma aż 3 tysiące klientów! Oczywiście tych, którzy jako pierwsi w międzyczasie trwania konkursu spełnią odpowiednie warunki. Uczestnik powinien z kolei zawrzeć z bankiem umowę o świadczenie usług walutowych w ramach kantoru.

Co ciekawe- dodatkowo w Alior Banku trwa urodzinowa loteria. W tej z kolei mogą wziąć udział klienci Kantora Walutowego. 


View Comments
There are currently no comments.