Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Cinkciarz za granicą z nowym produktem!


Cinkciarz deklaruje równocześnie – w najbliższym czasie będzie kontynuować ekspansję zagraniczną swoich nowości. Produkt przygotował wspólnie z… Visą!

To wciąż jednak nie wszystko!

W międzyczasie firma poinformowała, że mieszkańcy Norwegii i niemal wszystkich krajów Unii Europejskiej mogą już zamówić kartę wielowalutową. Wyjątek, na ten moment, stanowią Irlandia, Chorwacja, Dania, Bułgaria, Rumunia i Węgry. Spółka, w międzyczasie, zapewnia także, że rozpoczęła już prace nad udostępnieniem kart na szersze rynki.

Czytaj też: Aplikacja Lotos Pay&Go z nowością – zapłać za paliwo kartą!

Karty wielowalutowe zamówisz zarówno w formie tradycyjnej, jak i wirtualnej

Tymczasem, użytkownicy spoza Polski otrzymują więc fizyczne karty za pośrednictwem kuriera czy poczty. Rozwiązanie obowiązuje także w Polsce, jednak istnieje dla niego alternatywa – opcje dostarczania kart do.. paczkomatów!

W międzyczasie także Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl, zaznaczył, że szersze udostępnienie karty na początku wakacji ma dla spółki duże znaczenie, bo to właśnie podczas zagranicznych urlopów szczególnie przydają się karty wielowalutowe.

Czytaj też: Zaciągnij pożyczkę online w.. SuperGrosz!

Cinkciarz

Cinkciarz udostępnia karty wielowalutowe!

Mieszkańcy Norwegii i prawie wszystkich krajów Unii Europejskiej mogą już zamówić kartę wielowalutową z logiem Cinkciarza.

Co ciekawe, fintech przypomina, że udostępnia karty wielowalutowe zarówno w formie tradycyjnej, jak i wirtualnej. Wniosek o ich wydanie składa się oczywiście online. W efekcie można uniknąć wysokich kosztów przewalutowania!

Czytaj też: Raport Netbank – 20 mln Polaków korzysta z bankowości mobilnej!


View Comments
There are currently no comments.