Płatności online
Posted By Admin

Zaciągnij pożyczkę online w.. SuperGrosz!


Swoją tożsamość można już potwierdzić zdjęciem dowodu osobistego i selfie. Oczywiście – jest też opcja tradycyjnego uwierzytelnienia – przelewem na 1 PLN. Firma pożyczkowa SuperGrosz właśnie poinformowała o wprowadzeniu aplikacji mobilnej…

Aplikacja ma moduł weryfikacji, w efekcie którego potwierdzimy tożsamość na podstawie zdjęcia dowodu i twarzy podczas ubiegania się o pożyczkę.

Ta z kolei ma pozwolić na składanie wniosków o udzielenie pożyczki.

Czytaj też: Nowy system poboru opłat na autostradzie!

Pożyczka 12 500 zł online w Super Grosz - dla nowych klientów | Banki24 SuperGrosz

Zaciągnij pożyczkę online w.. aplikacji mobilnej SuperGrosz!

Narzędzie o nazwie SuperGrosz – Zdalne zawieranie Umów ma dać początek potwierdzenia tożsamości i zgromadzeniom zgód i dokumentów bez konieczności osobistego kontaktu.

Co ciekawe, właściciel marki mówi o składzie.. Aplikacja posiada moduł weryfikacji na podstawie zdjęcia dowodu i twarzy klienta podczas ubiegania się o pożyczkę. Sprawdzana jest więc autentyczność dokumentu i zawartych w nim informacji.

Czytaj też: Aplikacja Lotos Pay&Go z nowością – zapłać za paliwo kartą!

SuperGrosz – Zdalne zawieranie Umów rozpocznie proces potwierdzania tożsamości czy gromadzenia zgód i dokumentów bez konieczności osobistego kontaktu.

W międzyczasie można także to zrobić całkowicie standardowo – przez przelew na 1 PLN. Co ciekawe, firma zapewnia także dodatkowo, że cała procedura składania wniosku trwa średnio dwie minuty i jest w zasadzie bezobsługowa!

Czytaj też: Raport Netbank – 20 mln Polaków korzysta z bankowości mobilnej!


View Comments
There are currently no comments.