fintech
Posted By Admin

Aplikacja Lotos Pay&Go z nowością – zapłać za paliwo kartą!


Wcześniej aplikacja Lotos Pay&Go umożliwiała taki precedens za pośrednictwem BLIKa. Teraz z kolei w życie wchodzi nowość zapowiedziana już kilka tygodni temu! 

Czas na dodanie karty bankowej do aplikacji! W efekcie, można regulować należności za zakupy na stacjach koncernu z poziomu karty płatniczej! Wcześniej jedynym instrumentem płatniczym dostępnym w aplikacji Lots Pay&Go był BLIK!

Czytaj też: Polska Bezgotówkowa puszcza w eter portal GotowiBezgotowkowi.pl

aplikacja Lotos Pay&Go

Aplikacja Lotos Pay&Go działa na całego

Tymczasem, obok płatności kartą pojawiło się także kilka kolejnych nowości. Na przykład zmodyfikowany interfejs użytkownika. Dodano na przykład mapę stacji i moduł z promocjami.

Co ciekawe, obecnie z aplikacji można korzystać już na wszystkich stacjach własnych w Polsce – 321 placówek.  Z kolei rozszerzenie zasięgu miało miejsce już pod koniec maja tego roku. Nim jednak do tego doszło – testowano ją na kilku stacjach. 

Czytaj też: Visa rozszerza Click to Pay – płatności mogą być jeszcze łatwiejsze!

Jak korzystać z aplikacji Pay&Go?

Teraz jednak, by zapłacić za paliwo należy kolejno: zatankować, a później zeskanować kod z dystrybutora.

Wówczas aplikacja wyświetli – najpierw informacje o stacji, później numerze i kwocie zapłaty. Po kliknięciu zapłać przez aplikację trzeba więc autoryzować transakcję i odjechać bez podchodzenia do kasy.

Czytaj też: Organizacje płatnicze ostrzegą przed subskrypcjami! Nwy pomysł KE


View Comments
There are currently no comments.