Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Alior współpracuje z… Booksy!


W efekcie aplikacji Booksy można umówić się na spotkanie w jednej ze 176 placówek, znajdujących się w 104 miastach. Alior Bank umożliwił teraz więc rezerwację wizyt w aplikacji Booksy we wszystkich swoich oddziałach.


Booksy dla Klientów to bezpłatny serwis do rezerwacji usług z sektora health & beauty. Aplikację można pobrać bezpośrednio ze sklepu Play (Android) lub iTunes (iOS) na telefon i cieszyć się z jej funkcjonalności. Można również odwiedzić stronę www.booksy.com, aby wyszukać usługi w swojej okolicy.

Booksy o sobie.

Co ciekawe, dotychczas usługę testowano w oddziałach w Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie i Warszawie. W ciągu ostatniego roku klienci umówili się w Alior Banku przez Booksy na 1744 wizyty.

Czytaj też: Shrap zmieni Twoją skarbonkę w cyfrowy portfel – darmowa usługa!

booksy alior

W minionym roku umówiliśmy się w Aliorze przez Booksy na 1744 wizyty.

Booksy i Alior idą pod rękę!

I tak, co trzeci produkt założony podczas wizyty to ROR, później plasują się kolejno rachunek Kantoru Walutowego i konto oszczędnościowe.

Z kolei sam Booksy to polski startup oferujący platformę do umawiania wizyt. Z początku z kolei umożliwiał dokonywanie rezerwacji w salonach piękności i fryzjerskich, w międzyczasie jednak otworzył się również na inne branże. Co będzie dalej? Spokojnie – wszystko przed nami! Ale, jak widać – możemy spodziewać się wiele!

Czytaj też: Organizacje płatnicze ostrzegą przed subskrypcjami! Nowy pomysł KE


View Comments
There are currently no comments.