Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Shrap zmieni Twoją skarbonkę w cyfrowy portfel – darmowa usługa!


Obecnie prowadzone są testy rozwiązania Shrap w kilku regionach Wielkiej Brytanii. Mają potrwać do jesieni. Co później? Zobaczymy! Ale.. zdaje się, że warto czekać!

źródło: www.shrap.co.uk
źródło: www.shrap.co.uk

Tymczasem, startup przekonuje więc wszem i wobec, że znalazł sposób na ograniczenie gotówki, jednak bez całkowitego jej usuwania.

W efekcie, firma stworzyła aplikację, którą określa się już mianem cyfrowego słoika na bilon. Wszystko, oczywiście, dla wygody i ograniczenia kosztów  – zarówno biznesowych, jak i klienckich. Czy to się uda? Przecież aplikacji płatniczych to Ci u nas dostatek…

Każdą płatność w wysokości do 10 GBP można dokonać za pośrednictwem aplikacji, co oznacza, że ​​można płacić za drobne przedmioty bez noszenia monet lub obciążania sprzedawców opłatami za transakcje kartą. Każdy wygrywa.

oficjalna notka.

Czytaj też: Klasyczny zegarek płatniczy – współpraca Timex z polskim bankiem!

Shrap for everyone | Convert change into digital currency
źródło: www.shrap.co.uk

Shrap, shrap, baby – oto, jak oszczędzać!

Chodzi przede wszystkim o to, by klient zapłacił w sklepie lub punkcie usługowym na przykład 5,3 funtów. Jeśli płaci banknotem 10 funtowym – reszta środków trafi do aplikacji. Po pierwsze – oszczędzanie, a po drugie… ograniczenie gotówki!

Ogranicz gotówkę jedną aplikacją!

Tymczasem, startup powstał już kilka lat temu w Wielkiej Brytanii. Testy jednak rozpoczął dopiero przed pandemią. Z koeli sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że zespół musiał zawiesić pracę.

Czytaj też: Proces kredytowy coraz łatwiejszy w Pekao – otwarta bankowość pomoże


View Comments
There are currently no comments.