Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Proces kredytowy coraz łatwiejszy w Pekao – otwarta bankowość pomoże


Od czerwca Pekao wykorzystuje usługę otwartej bankowości – zyskuje przede wszystkim proces kredytowy. Obok niego są jeszcze inne udogodnienia! Sprawdź!

Kredyt w Pekao – sprawdź nowości!

Od czerwca bank wykorzystuje otwartą bankowość jeśli chodzi o proces udzielania kredytów, limitów pożyczek w koncie i karcie kredytowej. Proces  kredytowy, w efekcie, ma być zdecydowanie prostszy, a sama decyzja – szybsza. 

Czytaj też: Kopanie kryptowalut pochłania coraz więcej energii…

Proces kredytowy

Proces kredytowy w Pekao – to jeszcze nie wszystko!

Tymczasem, dzięki otwartej bankowości można pobrać do procesu kredytowego dodatkowo historię rachunku prowadzonego w jednym z banków: Santander, Millennium, Alior, BNP, ING czy Credit Agricole. Co ciekawe, kolejne banki będą sukcesywnie dodawane i już niebawem będziemy Was informować!

 Z kolei cały precedens nie wymaga drukowania historii rachunku. A to się chwali!

Dzięki otwartej bankowości klienci zyskali wygodne narzędzie umożliwiające zarządzanie kontami z różnych banków w jednym serwisie. Wdrożenie tego rozwiązania oznacza także nowe możliwości, które wykorzystujemy w procesie kredytowym. Wystarczy, że klient doda dostęp do informacji o swoim rachunku w innym banku, a doradca będzie mógł przeanalizować potrzebne w procesie kredytowym dane bez zbędnego czekania na papierowe dokumenty.

– Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Czytaj też: Klasyczny zegarek płatniczy – współpraca Timex z polskim bankiem!


View Comments
There are currently no comments.