Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Revolut uruchamia zbiórkę ILGA-Europe


Z okazji Miesiąca Dumy, jak co roku, Revolut uruchomił zbiórkę dla ILGA-Europe. Tym razem za każdą kartę tęczową zamówioną do 15 lipca – firma przekaże 1 GBP na rzecz partnerskiej organizacji dobroczynnej. Do maksymalnej kwoty 5 tysięcy GBP.

Tymczasem, klienci dodatkowo mogą także spersonalizować kolory funkcjonalności w aplikacji. W ramach tego miesiąca firma uruchamia też specjalny konkurs. Nagrodą z kolei będzie 5 tysięcy GBP dla zwycięzcy i dodatkowo 5 dla ILGA-Europe.

Co ciekawe, jak co roku datki zebrane w Europie trafią do ILGA-Europe – jednej z partnerskich organizacji dobroczynnych, która zabiega o  świat bez prześladowania i dyskryminacji.

Z kolei środki zebrane w USA trafią do amerykańskiej organizacji partnerskiej – OutRight Action International. 

Czytaj też: Koniec darmowego ZEN – pobór opłat za przekroczenie limitów!

ILGA-Europe

ILGA-Europe konkurs!

Tymczasem, by zwiększyć zasięg akcji i wsparcie dla ILGA-Europe – Revolut uruchamia specjalny konkurs. Ten potrwa do 15 lipca. Klienci są zachęcani do publikacji w social mediach zdjęcia z własną kartą Revolut w kolorach tęczy.

W efekcie, w konkursie Revolut nagrodzi najbardziej kreatywne zdjęcie. Twórca otrzyma 5 tysięcy GBP.

A ponieważ potrzebna jest karta do ów konkursu – podpowiadamy jak ją zdobyć! Klienci Revolut w Europie mogą zamówić kartę w kolorach tęczy po złożeniu pierwszej darowizny w kwocie 1 GBP lub większej na rzecz ILGA-Europe. 

W efekcie przekazania mikro-datku – klient może dotknąć przycisku zamów kartę dobroczynną.

Pride to nie tylko święto wolności, miłości i równości. Zachęcamy klientów, aby dołączyli do nas i tworzyli świat, w którym jest więcej zrozumienia i akceptacji – powiedziała Inga Askamit, Culture & Engagement Manager w Revolut.

Czytaj też: Kopanie kryptowalut pochłania coraz więcej energii…


View Comments
There are currently no comments.