Karty płatnicze
Posted By Admin

Jednorazowa karta ratalna Twisto


Fintech zapewnia, że jako pierwszy w kraju wprowadzi usługę pt. jednorazowa karta ratalna Twisto. Firma poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowego produktu.

Twisto na raty – jak radzi sobie fintech?

W efekcie klienci sfinansują większe wydatki w sklepach stacjonarnych i online. Produkt występuje wyłącznie w formie wirtualnej i można go utworzyć w aplikacji fintechu.

Co ciekawe, nowe narzędzie płatnicze ważne jest przez 30 dni od wygenerowania, jednak w dowolnej chwili można je dezaktywować. Twisto, w międzyczasie dodatkowo zapewnia także, że to pierwsze takie rozwiązanie w Polsce. A to się chwali! Przecież – lubimy nowości!

Czytaj też: Proces kredytowy coraz łatwiejszy w Pekao – otwarta bankowość pomoże

karta ratalna twisto

Karta ratalna Twisto – jak to działa?

Tymczasem, jednorazowa karta ratalna Twisto skierowała się przede wszystkim do zarejestrowanych klientów i można przygotować ją z wyprzedzeniem.

Klient najpierw musi jednak wybrać maksymalną kwotę, którą chce wydać, a potem określić liczbę miesięcznych rat – do 12. W efekcie, można już płacić tą kartą za zakupy. Kwota wydatków jest ograniczona wysokością limitu ratalnego.

Co ważne, w efekcie tych wydarzeń – sam koszt zakupu na raty jest każdorazowo widoczny przed utworzeniem karty i zaczyna się od 9 PLN. Wydatki można także połączyć z usługą Podziel na trzy.  

Czytaj też: mBank zapowiada nowości: zbliżeniowy BLIK i wpłaty w kasach


View Comments
There are currently no comments.