Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Klarna w sierpniu w Polsce!


Pierwsze sklepy już testują usługę zapłać za 30 dni. Oficjalny strat płatności odroczonych Klarna w Polsce przewidziany jest… na koniec wakacji! 

Czy Klarna odnajdzie się nad Wisłą?

Tymczasem, warto przypomnieć, że Klarna to szwedzka spółka założona przez Sebastiana Siemiątkowskiego, która uznana jest za jednego z prekursorów usługi określonej mianem odroczonych płatności właśnie.

Zarządzanie płatnościami Klarna, tworzenie list życzeń, otrzymywanie powiadomień o obniżce ceny, odkładanie terminów płatności w czasie lub kontakt z działem obsługi klienta. To wszystko można robić w aplikacji Klarna.

Klarna o sobie.

Czytaj też: mBank zapowiada nowości: zbliżeniowy BLIK i wpłaty w kasach

Klarna w Polsce

Klarna w Polsce po polsku! I to już niebawem

Już w sierpniu Klarna oficjalnie zadebiutuje w Polsce. Na ten moment trwają już usługi prowadzone w wybranych sklepach internetowych. A ponieważ odroczona wersja transakcji to największy trend e-commerce – precedens ma całkiem spory potencjał.

Czytaj też: Proces kredytowy coraz łatwiejszy w Pekao – otwarta bankowość pomoże

Polski rynek fintech – jak wygląda?

Co ciekawe, na polskim rynku już robi się tłoczno – działa tu już na przykład PayPo, Allegro Pay czy Twisto. W międzyczasie, wejście Klarny może oznaczać zupełnie nowe rozdanie kart w rozgrywce o zwycięstwo nad Wisłą. Jednak to dopiero przed nami! Ale – może zrobić się… gorąco!

Czytaj też: Shrap zmieni Twoją skarbonkę w cyfrowy portfel – darmowa usługa!


View Comments
There are currently no comments.