Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Zonda rusza z ekspansją na Zachód


Zonda postanawia iść dalej! Nad zmianami czuwać będzie przede wszystkim nowy menedżer – Barnabas Goh. W efekcie, wywodząca się z Polski giełda kryptowalut do niedawna funkcjonowała jako BitBay. Teraz z kolei, nie dość, że przeszła rebranding – zamierza wkroczyć na rynek włoski.

Czytaj też: BLIK będzie rozwijał BNPL wspólnie z Mastercardem, Santanderem, mBankiem i Millennium

Od teraz więc użytkownicy w tym kraju mogą inwestować w ponad 60 kryptowalut! Firma, co ciekawe, nie zamierza ograniczać się tylko do tego rynku i chce wejść z  usługami także do innych krajów zachodnich! 

Zonda

Zonda rusza z ekspansją na Zachód

Dodatkowo, już teraz giełda posiada zgodę estońskich organów regulacyjnych. W efekcie może oferować swoje usługi w pozostałych krajach UE. Zonda, równocześnie, otrzymała także licencję na świadczenie usług w Kanadzie. Podmiot deklaruje więc, że jest blisko pozyskania zezwolenia na działanie w Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii. Do końca tego roku  kolei zamierza zawładnąć całą Europą.

Czytaj też: Spiir umożliwia agregację rachunków bankowych i zarządzanie wydatkami

Tymczasem, ekspansję międzynarodową ma nadzorować Barnabas Goh – nowo mianowany dyrektor marketingu. Menedżer ma nie tylko wprowadzać markę na kolejne rynku, ale równocześnie czuwać nad przejęciami i fuzjami i przekształcać giełdy w kompleksową platformę kryptowaluty. W efekcie, oznacza to przede wszystkim nowe opcje inwestycji, rozwój aplikacji mobilnej czy wprowadzenie tokena Zonda.

Czytaj też: Milion klientów Allegro Pay – płatności odroczone Allegro z kolejnym sukcesem


View Comments
There are currently no comments.