Płatności online
Posted By Admin

VeloBank: nowości w bankowości internetowej


VeloBank zaprezentował nowości w bankowości internetowej. Poza zmianami ułatwiającymi zarządzanie pieniędzmi i danymi w zakładce Ustawienia i modułach konkretnych produktów – klienci zyskali dostęp do nowej oferty produktów i funkcjonalności w sekcji Usługi.

Czytaj też: Platforma do obsługi transakcji online dla PZU od Blue Media

W najbliższym czasie z kolei VeloBank planuje dalsze prace nad bankowością internetową. Równocześnie nastąpi wdrożenie nowej aplikacji.

Czytaj też: Zmiana w Raiffeisen Digital Bank – inna licencja bankowa

VeloBank nowości

VeloBank: nowości w bankowości internetowej

7 grudnia tego roku klienci VeloBanku poznali już nowości – funkcjonalności swojej bankowości internetowej. To jeden z głównych etapów prac nad jej udoskonaleniem. Finalnym efektem ma być nowa, odświeżona odsłona interfejsu i serwisu banku. VeloBank w międzyczasie prowadzi także prace nad nową aplikacją mobilną, której premiera jest zaplanowana na koniec I kwartału 2025.

Czytaj też: BLIK bez kodu dla klientów biznesowych

Tymczasem, wprowadzone w grudniu zmiany dotyczyły przede wszystkim obszaru dla klientów, związanego z posiadanymi produktami bankowymi. Informacje o nich są teraz dostępne w jednym miejscu. W efekcie korzystający z serwisu VeloBank zyskali szybki podgląd wszystkich swoich kont, lokat i kredytów. Mogą dodatkowo także łatwiej nimi zarządzać w efekcie skrótów dla najbardziej popularnych funkcji oraz dodawać nowe produkty i usługi.

Co ciekawe, poruszanie się po bankowości internetowej VeloBanku miało też stać się wygodniejsze w efekcie nowej odsłony modułu Ustawień. Bank zebrał w międzyczasie najważniejsze funkcje dotyczące zarządzania bezpieczeństwem czy zgodami. Z tego poziomu użytkownicy samodzielnie zmienią swoje limity transakcji czy włączą powiadomienia SMS czy mail.

Dodatkowo, nowością w bankowości internetowej VeloBanku jest z kolei moduł Usługi. Tutaj klienci mogą skorzystać z wszelkich dodatkowych funkcjonalności i VAS. A więc produktów pozabankowych, na przykład ubezpieczeń.


View Comments
There are currently no comments.