Aktualności
Posted By Admin

PolCard łączy siły z systemem POS Dotykacka


Integracja modeli terminali płatniczych i PIN-padów z systemem kasowym ma przede wszystkim zoptymalizować proces płatności bezgotówkowych. W efekcie, na polskim rynku pojawiła się nowa współpraca – PolCard z systemem POS Dotykacka. 

Czytaj też: Usługi PriceRunner w portfolio Klarny

Co ciekawe, już czterech na pięciu Polaków płaci bezgotówkowo za produkty i usługi. Wzrost popularności bezgotówkowych form płatności przyspieszył w 2020 roku. Z kolei dla przedsiębiorców działających w sektorach HoReCa oznacza to potrzebę szybkiego podążania za preferencjami konsumenta.

Czytaj też: eBay walczy o polski rynek e-commerce

PolCard POS Dotykacka

PolCard łączy siły z systemem POS Dotykacka

Warto też zaznaczyć, że integracja systemu POS z terminalami płatniczymi ma umożliwić klientom automatyzację procesu płatności bezgotówkowych. Jest to już kolejne współpraca, jaką nawiązała Dotykacka na polskim rynku.

Już czterech na pięciu Polaków płaci bezgotówkowo za produkty i usługi.

Czytaj też: Nowa karta kredytowa z Żubrem od Pekao

Tymczasem, integracja obejmuje najczęściej wybierane modele terminali: Ingenico Move 3500, Ingenico Desk 3200 z PIN padem Ingenico Desk 1500. Lista modeli ma się jednak wydłużać w przyszłości.

Automatyzując obsługę płatności bezgotówkowych, umożliwiamy przedsiębiorcom optymalizację procesu sprzedaży. Wspólnie z PolCard podniesiemy komfort jej wykonania zarówno po stronie klientów jak i posiadacza karty.

– Marcin Marciniuk, Product & Support Manager w firmie Dotykačka.

Czytaj też: Nowa oferta ING – sprawdź, które sklepy przechowują dane z karty VISA


View Comments
There are currently no comments.