Karty płatnicze
Posted By Admin

Nowa karta kredytowa z Żubrem od Pekao


Nowa karta kredytowa  z Żubrem jest już dostępna w trzech pakietach. W trakcie korzystania z niej klient może zmienić wybrany pakiet za pomocą Pekao24 lub PeoPay.

W ofercie Pekao pojawiła się nowa Karta kredytowa z Żubrem od Pekao. Jednymi z jej głównych wyróżników są pakiety ubezpieczeń, w ramach których ochronę zapewnia PZU.

Dodatkowo, do karty przygotowano trzy pakiet usług: standard, złota i platynowy. W każdym z nich klient ma zapewnioną ochronę zakupów i transakcji internetowych. W efekcie można otrzymać zwrot kosztów – do 1 tysiąca PLN w pakiecie standard, do 3 tys. w złotym i 6 tys. w platynowym – towaru zakupionego przy użyciu karty. 

Czytaj też: Fintech Robinhood ukarany

Co ciekawe, zadziała ona w przypadku na przykład zniszczenia, uszkodzenia, utraty w wyniku włamania lub rabunku, a przy zakupach przez internet także w sytuacji, gdy towar okaże się wadliwy lub niezgodny z zamówieniem. 

Z kolei w pakietach złotym i platynowym klient otrzymuje także ubezpieczenie turystyczne i NNW na wypadek śmierci. W pakiecie złotym suma ubezpieczenia wynosi 100 tys. PLN, a wariant dodatkowo zapewnia także usługi assistance w zakresie uprawiania sportów oraz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. 

Nowa karta kredytowa od Pekao

Nowa karta kredytowa od Pekao

Warto też dodać, żę dodatkowym udogonieniem jest możliwość korzystania z saloników lotniskowych dla posiadacza karty i jego czterech osób towarzyszących.

Czytaj też: Nowe wzory kart w ING

Poza ubezpieczeniami Pekao zachwala także inne korzyści dla klientów. Są to na przykład możliwość skorzystania z 10 rat 0% wielokrotnie w ciągu roku. Z kolei przy większych wydatkach klient może liczyć na obniżenie oprocentowania przy rozłożeniu spłaty na raty. W efekcie, posiadaczom kart szybciej będą się naliczały punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. W wyższych wariantach z kolei przewidziano także moneyback – za zakupy w internecie i przejazdy autostradami.

Jeśli z kolei mowa o standardowym pakiecie – klient nie ponosi miesięcznej opłaty za kartę. Pakiet złoty wiąże się z pobraniem przez bank 19 PLN miesięcznie, a platynowy 39 PLN miesięcznie. Z opłat tych można zwolnić się, wykonując na przykład w miesiącu transakcje na łączną  kwotę 2 tysięcy – złoty – lub 3 tysięcy – platynowy.

Klient może więc bezkosztowo zmienić pakiet, z którego korzysta, za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji PeoPay. Przy czym na wyższy można przejść w każdej chwili, a na niższy – po trzech pełnych miesiącach od włączenia.

Czytaj też: Pay by link od Blue Media dostępne na kolejnych rynkach: Czechy i Słowacja z nową odsłoną płatności


View Comments
There are currently no comments.