Aktualności
Posted By Admin

IdoSell rozszerza współpracę z PayPal Checkout


Wszystko po to, by móc dotrzeć do klientów z zagranicy. Mowa o usłudze PayPal Checkout ma za zadanie umożliwić szybsze składanie zamówień klientom sklepów internetowych. W efekcie, zniknie przede wszystkim konieczność zakładania konta, logowania się do niego czy wprowadzania danych do płatności.

Czytaj też: BIK: kredyty dla mikrofirm w lutym 2022

Tymczasem, ostatnio platforma całkiem mocno koncentruje się na implementacji rozwiązań integrujących rynek międzynarodowy. Nie dalej jak w marcu tego roku IdoSell ogłosił współpracę z amerykańskim Stripe. Co ciekawe, platforma udostępniła klientom obsługę płatności w aż 40 krajach oraz w 135 walutach.

PayPal Checkout ma za zadanie umożliwić szybsze składanie zamówień klientom sklepów internetowych.

Czytaj też: PKO, ING i mBank z największą liczbą użytkowników BLIKa

PayPal Checkout ma za zadanie umożliwić szybsze składanie zamówień klientom sklepów internetowych. W efekcie, zniknie konieczność zakładania konta,

IdoSell rozszerza współpracę z płatnościami PayPal Checkout

Koniec z koniecznością zakładania konta u sprzedawcy, logowania się czy późniejszego wprowadzania danych! PayPal Checkout ma wszystko to wyeliminować. Narzędzie, dodatkowo, ma także ułatwić sprzedawcom IdoSell dotarcie do zagranicznych klientów.

Na przykład tych z Europy Zachodniej czy USA. To już kolejna taka inicjatywa IdoSell w ramach polityki ułatwiania międzynarodowej ekspansji polskim biznesom.

Czytaj też: Revolut wprowadza silne uwierzytelnienie: zaufani usługodawcy

Coraz więcej konsumentów chce kupować „tu i teraz”, bez konieczności szukania karty. Na szybkie zakupy pozwalają chociażby rozwiązania płatnicze takie jak PayPal, dostępne m.in. za pośrednictwem smartfonów. Dzięki włączeniu PayPal Checkout, polscy sprzedawcy dadzą swoim klientom możliwość szybkich zakupów.

– Artur Dobrowolski z IdoSell, odpowiada za współpracę z PayPal.

Czytaj też: Pay by link od Blue Media dostępne na kolejnych rynkach: Czechy i Słowacja z nową odsłoną płatności


View Comments
There are currently no comments.