Aktualności
Posted By Admin

Nowa oferta ING – sprawdź, które sklepy przechowują dane z karty VISA


Nowa oferta ING, która pojawiła się niedawno ułatwiać ma zarządzanie subskrypcjami i abonamentami. Bank wprowadził funkcję w serwisie elektronicznym. W efekcie, teraz będziemy mogli sprawdzić, do których sklepów i aplikacji VISA została podpięta. 

Czytaj też: Operator AnyPark nawiązał współpracę z T-Mobile

Twoja karta w internecie – bo tak brzmi nazwa oferty – dotyczy przede wszystkim tych sklepów, które zapamiętały dane w sposób zaszyfrowany cyfrowo. 

Co ciekawe, by uruchomić ofertę należy – po zalogowaniu się na konto – wyświetlić szczegóły karty. Później z kolei pojawi się zestawienie wszystkim serwisów i aplikacji, w których przechowywane są dane.

Czytaj też: MetaBank zmienia nazwę

Nowa oferta ING - sprawdzisz już, które sklepy przechowują dane z karty VISA

Nowa oferta ING – sprawdzisz już, które sklepy przechowują dane z karty VISA

Równocześnie ING zaznacza, że nowa oferta pomoże nam w zarządzaniu. Jeśli na liście znajduje się sklep albo aplikacja, z których usług nie korzystamy – najlepiej usunąć taką pozycję. W efekcie, trzeba jednak korzystać ze strony ów firmy. Nie da się tego zrobić z poziomu samej aplikacji. 

Czytaj też: Nowe wzory kart w ING

Dodatkowo, bank przypomina także, że żeby zapłacić za coś jednorazowo kartą w internecie – nie trzeba danych zapamiętywać w sklepie online.

Co ciekawe, sam ING to już kolejny bank na polskim rynku, który wprowadza takie narzędzie ułatwiające zarządzanie subskrypcjami. Wcześniej w aplikacji SGB pojawiło się już coś podobnego. Tutaj jednak opierało się to przede wszystkim o włączanie i wyłączanie abonamentów bezpośrednio w bankowości mobilnej. Z kolei w mBanku kilka tygodni temu znalazła się już funkcja przeglądanie transakcji sybksrypcyjnych oraz podgląd zbliżających się płatności.

Czytaj też: 17 mln użytkowników bankowych aplikacji mobilnych


View Comments
There are currently no comments.