Płatności online
Posted By Admin

Płatności odroczone B2B – TryPay pozwoli odłożyć płatności na… 60 dni!


Firmy będą mogły uzyskać do 15 tysięcy złotych finansowania, z możliwością… odroczenia płatności na 60 dni! Wszystko w efekcie TryPay! 

Fintech planuje zaoferować przedsiębiorcom możliwość odraczania płatności. Usługa jest na ten moment na razie na etapie testów, jednak na szerszą skalę wystartuje najpewniej w okresie powakacyjnym.

TryPay to z kolei krajowa instytucja płatnicza, która niegdyś funkcjonowała jako Profeskasa.

Czytaj też: Booking.com z własnym startupem fintechowym!

TryPay

Tymczasem, płatności odroczone to przecież sposób finansowania zakupów, który zyskuje w ostatnim czasie coraz większą popularność. Oferuje je polskim klientom więcej firm niż kiedykolwiek wcześniej – Twisto, PayPo czy Klarna, która szykuje się na wejście na polski rynek. Teraz z kolei do gry zamierza wejść także TryPay. Co z tego wyniknie? Być może wiele!

Czytaj też: Konto na selfie – takiego jeszcze nie było w tym kraju!

TryPay pozwoli odłożyć płatności na… 60 dni!

Co ciekawe, w ramach fintechu przedsiębiorcy kupujący w e-commerce mogliby uzyskać finansowanie do 15 tysięcy PLN.

Fakturę uzyskają zaraz po dokonaniu zakupu, a zobowiązanie spłacą… w ciągu 60 dni! 
Jednak, warto też wspomnieć, że sam TryPay to z kolei krajowa instytucja płatnicza, która niegdyś funkcjonowała jako Profeskasa.

O tym, że zagości na rynku płatności już mówiliśmy w zeszłym roku. Podmiot obecnie świadczy przede wszystkim usługi przekazu pieniężnego. W międzyczasie postanowił rozwinąć się w kwestii kup teraz, zapłać później.  Skupia się także na usługach typu AIS – informacji o rachunku.

Czytaj też: COVID zmienił podejście do instrumentów płatniczych – raport Elavonu


View Comments
There are currently no comments.