fintech
Posted By Admin

Konto na selfie – takiego jeszcze nie było w tym kraju!


Pandemia zacieśniła więzy finansowo-technologiczne. Serwis kupfundusz.pl, jako pierwszy na rynku dystrybucji finansów umożliwił… konto na selfie!

Rozwiązania biometryczne stają się dzisiaj standardem w bankowości. Co więcej, pomału wkraczają także na rynek produktów inwestycyjnych. Platforma kupfunsusz.pl jest pierwszym, niezależnym dystrybutorem ów funduszy, która umożliwia klientom rejestrację konta na selfie.

W międzyczasie, z badań wynika także, że Polacy coraz chętniej korzystają z biometrii w płatnościach. A ponieważ rozwiązania tak szybko zyskują na popularności – warto, zdaje się, iść w tę stronę biznesową.

Czytaj też: Coraz więcej terminali, które obsługują płatności zbliżeniowe – dane NBP

 kupfundusz.pl konto na selfie
źródło: kupfundusz.pl

Kupfundusz.pl równa się konto na selfie!

KupFundusz.pl jest pierwszym, niezależnym od banków i ubezpieczycieli, dystrybutorem funduszy inwestycyjnych, który zaoferował możliwość rejestracji i otwarcia konta za pomocą biometrii twarzy, czyli tzw. selfie. Jest to jedna z dwóch, obok przelewu, metod weryfikacji.

– Grzegorz Raupuk, prezes kupfundusz.pl.

Dlatego też, tożsamość klientów jest sprawdzana na podstawie zdjęć dowodu i kilku selfie wykonanych podczas rejestracji.  Wszystko weryfikują oczywiście odpowiednie algorytmy.

KupFundusz.pl – w pełni internetowa platforma, umożliwiająca inwestycje w ponad 300 funduszy z 17 towarzystw funduszy inwestycyjnych. Liczby te rosną, a my stale prowadzimy rozmowy o współpracy z kolejnymi TFI. Jako nowoczesny dystrybutor, w przypadku wszystkich typów transakcji (nabycie, odkupienie i zamiana) nie jest pobierana opłata.

– Grzegorz Raupuk.

Tymczasem, by zacząć inwestycje w fundusze trzeba zarejestrować się na platformie, a następnie odpowiedzieć na kilka pytań. Platforma wspiera inwestorów i daje pomocne narzędzia.

W efekcie inwestorzy mogą zbudować portfel funduszy o konkretnej polityce inwestycyjnej z określonymi wynikami.

Czytaj też: Coraz więcej terminali, które obsługują płatności zbliżeniowe – dane NBP


View Comments
There are currently no comments.