Systemy płatności
Posted By Admin

Meet Visa – nowe logo, nowa kampania


Meet Visa – poznajcie drogę Visy do sukcesu! Odświeżono kolorystykę logo, a oprócz tego – wprowadzono także symbol! 

Organizacja płatnicza podjęła decyzję- zdecydowała się na zmiany w identyfikacji wizualnej. Te z kolei mają podkreślać ewolucję dokonującą się w firmie. Odświeżono przede wszystkim kolorystykę, ale nie tylko. Dodatkowo, oprócz znanego logo wprowadzono także nowy symbol, nawiązujący do wcześniejszych logotypów.

Czytaj też: COVID zmienił podejście do instrumentów płatniczych – raport Elavonu

Meet Visa - poznajcie drogę Visy do sukcesu! Odświeżono kolorystykę logo, a oprócz tego - wprowadzono także symbol!
źródło: Visa.

W efekcie kampanii Meet Visa organizacja zamierza także w międzyczasie podkreślić, jak zmieniła się jej rola na przestrzeni lat działalności. Chociaż postrzegana jest przede wszystkim jako płatności kartami – coraz większy stopień to umożliwienie przepływu pieniędzy. Jest obecna u ponad 70 mln sprzedawców, współpracuje z dziesiątkami tysięcy partnerów, a co więcej… Obsługuje transakcje, których wolumen przekracza.. 11 bilionów dolarów łącznie!

Co ważne – tylko w ciągu ostatnich 5 lat firma zainwestowała 9 mln dolarów w technologię. Wszystko po to, by kształtować przyszłość handlu i dostarczać zróżnicowany zestaw produktów i usług.

Tymczasem, nowa odsłona marki trafi do szerszej publiki jeszcze w tym roku. Będzie widoczna na przykład w takich działalnościach jak płatności konsumenckie. W międzyczasie Visa chciałaby także rozszerzyć paletę usług dodatkowych i rozwinąć partnerstwa z fintechami i dojrzałymi markami.

Czytaj też: Revolut wart ponad 30 mld dolarów!? Trwają rozmowy z inwestorami!


View Comments
There are currently no comments.