Aktualności
Posted By Admin

Otwarta bankowość Millennium – już możliwy podgląd innych kont


Instytucja zapewnia, że w ramach open bankingu klienci mogą już na przykład zlecać przelewy czy potwierdzać tożsamość. Otwarta bankowość w Millennium ma jeszcze jedną zaletę!

Czytaj też: PeoPay – nowa wersja aplikacji Pekao, więcej personalizacji

Funkcja Finanse 360 pozwala sprawdzić stan konta i historię transakcji na rachunku w innym banku. Od teraz także na przykład w Credit Agricole czy Getinie.

Otwarta bankowość w Millennium - już możliwy podgląd innych kont

Otwarta bankowość w Millennium – już możliwy podgląd innych kont

Co ciekawe, by włączyć tę opcję wystarczy po zalogowaniu do konta kliknąć w dodatkowy kafel w sekcji z podsumowaniem środków lub w  baner na stronie głównej w bankowości elektronicznej. Później z kolei klient musi udzielić zgody na dostęp do informacji o rachunku z wybranego banku. Zostanie wtedy przekierowany na stronę instytucji, by się zalogować. W efekcie, pozostaje nam tylko zdecydować, które konta chcemy widzieć w Millenecie.

Czytaj też: iPOS i Sunmi z nowym wdrożeniem: terminal, kasa fiskalna i tablet w jednym

Tymczasem, poszukiwanie historii jest możliwe także po słowach kluczowych w wybranym okresie. Można to zrobić także na przykład po typie transakcji, albo kwocie. Klient równocześnie ma także możliwość zarządzania zgodami na dostęp do informacji z innych banków. Millennium zaznacza w komunikacie, że zakres informacji dostępnych dla klienta po podłączeniu danych z innego banku zależy od polityki tej instytucji.

Czytaj też: Flexee – umożliwiający wcześniejszą wypłatę z nową rundą finansowania

Z kolei otwarta bankowość w Millennium obejmuje teraz także opcję dodania kont prowadzonych w jedenastu bankach. Oprócz dwóch powyższych są to już na przykład Alior, ING, mBank, Pekao, PKO, Santander, BNP czy Inteligo i Citibank. Jednocześnie można także zlecić przelewy z kont w aż sześciu bankach!

Czytaj też: Czy karta płatnicza staje się niszowa? Kolejna kredytówka zniknęła


View Comments
There are currently no comments.