Płatności odroczone
Posted By Admin

Odroczone płatności Mokka dla sklepów stacjonarnych


W sklepach rowerowych Kross można już teraz korzystać z odroczonych płatności fintechu Mokka. A co za tym idzie – klienci mogą już realizować zakupy z wykorzystaniem usługi Mokka w sieci salonów własnych firmy.

Czytaj też: Volkswagen Bank wprowadza kartę z wizerunkiem Porsche

W efekcie, w pierwszych miesiącach współpracy, dla klientów zainteresowanych rozłożeniem płatności na dłuższy czas, firmy przygotowały promocję aż 10 rat 0%.

Czytaj też: Płatności między rachunkami – nowa oferta fintechu Kevin

płatności Mokka

Odroczone płatności Mokka dla sklepów stacjonarnych

Sieć partnerów Mokka systematycznie rośnie, dzięki czemu nasze usługi dostępne są już w ponad 500 punktach sprzedaży w całej Polsce. A także u partnerów prowadzących sprzedaż internetową. Dzięki współpracy z Mokka nasi partnerzy zyskują również łatwiejszy dostęp do systemów płatności odroczonych w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, co jest szczególnie istotne dla sieci handlowych prowadzących sprzedaż za granicą.

– mówi Marek Biernacki, CEO Mokka w Polsce.

W efekcie rozwiązania Mokka klienci mają możliwość dokonania zakupów w salonach stacjonarnych Kross z możliwością odroczenia płatności o 30 dni. Klienci, co ciekawe, mogą dodatkowo także skorzystać z systemów ratalnych i rozłożyć płatność za zakupy nawet na 10 miesięcy. W ramach promocji klienci mogą też kupić rowery, ale także komponenty czy akcesoria, odzież sportową i zapłacić za nią później.

Dodatkowo, klienci Kross będą mogli zarządzać zakupami korzystając z aplikacji mobilnej Mokka, w ramach której każdy zalogowany użytkownik ma dostęp do historii zakupów, harmonogramu spłat czy powiadomień o ofertach.

Czytaj też: Odroczone płatności to już 10% całego rynku pożyczkowego


View Comments
There are currently no comments.