Płatności odroczone
Posted By Admin

Allegro Pay Business niebawem też dla użytkowników kont zwykłych


Minimalna wartość zamówienia, przy której można skorzystać z odroczenia płatności w ramach Allegro Pay Business wzrośnie z 40 do 100 PLN. Co ciekawe, Allegro zapowiedziało też zmiany w regulaminie usługi – podniesie minimalną wartość zakupów u jednego sprzedającego, od której można skorzystać z odroczenia płatności. Obecnie jest to 40 PLN, od 12 czerwca próg ten oprze się o 100 PLN.

Czytaj też: Zmiany w Blue Media – wszystkie spółki pod marką Autopay

Równocześnie, Allegro Pay Business zostanie udostępnione szerszej grupie odbiorców, co już zapowiadano. Użytkownicy prowadzący jednoosobową działalność będą mogli skorzystać z tej metody płatności na swoich kontach zwykłych! Tymczasem, jak wskazano w komunikacie – będzie to możliwe też w wybranych okresach.

Czytaj też: Licencja bankowa Wielkiej Brytaniii – czy Revolut nie uzyska dokumentu?

Allegro Pay Business

Allegro Pay Business niebawem też dla użytkowników kont zwykłych

Dodatkowo, warto zaznaczyć, że Allegro Pay Business to płatności odroczone, które dotychczas kierowano wyłącznie do firm kupujących na platformie. Usługę przygotowano wspólnie z fintechem PragmaGO. W jej ramach, co ważne, można skorzystać z limitu wynoszącego do 50 tys. PLN. W przypadku spłaty należności z kolei w ciągu 30 dni kupujące firmy nie ponoszą kosztów finansowania.

Czytaj też: Bielsko-Biała: nowy system płatności za bilety autobusowe

Na czerwiec Allegro zaplanowało równocześnie też kilka innych zmian. Na przykład w regulaminie i polityce ochrony prywatności Allegro Pay czy w regulaminie rejestracji i administrowania kartą płatniczą w koncie Allegro. Tutaj z kolei pojawi się informacja o możliwości płatności kartą w nowym serwisie allegro.cz.


View Comments
There are currently no comments.