Karty płatnicze
Posted By Admin

Volkswagen Bank wprowadza kartę z wizerunkiem Porsche


Volkswagen Bank właśnie rozszerzył katalog kart o kartę debetową. Tym razem pojawiła się karta z wizerunkiem Porsche Taycan! A więc pierwszego seryjnie produkowanego samochodu w historii marki!

Czytaj też: Mikrofirmy zaciągają coraz mniej kredytów – raport BIK

Co ciekawe, oferta jest dostępna dla wszystkich posiadających konto osobiste w Pakiecie Złotym z kartą Visa Gold oraz konto firmowe z kartą Visa Business.

Volkswagen Bank zrobił ukłon w stronę miłośników motoryzacji, a w efekcie… Poszerza wachlarz wzorów kart debetowych! DOtychczas klienci mogli wybierać spośród grafik przedstawiających klasyczne pojazdy. Od sierpnia do grona aut dołączył Porsche Taycan.

Volkswagen Bank wprowadza kartę z wizerunkiem Porsche

Funkcjonalność kart debetowych jest dla użytkowników płatności bezgotówkowych oczywista, natomiast nie chcemy poprzestać jedynie na tym, co konieczne. Zależy nam na szczegółach, również estetycznych, które mogą umilić korzystanie z produktów bankowych, stąd specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy nowy wzór karty z wizerunkiem Porsche Taycan.

– Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Volkswagen Bank wprowadza kartę z wizerunkiem Porsche

Tymczasem, sam Bank wprowadza jeszcze rozwiązania, które wpływają na większy komfort korzystania z produktów bankowych. Wśród przykładów pojawiły się już na przykład karty debetowe Visa Business czy Visa Gold, które… Pozwalają na dokonywanie płatności zbliżeniowych, bezpieczne zakupy w Internecie z 3D Secure oraz Click to Pay, wypłaty gotówki w bankomatach oraz w POS w ramach Visa Cash Back.

Czytaj też: Liczba oddziałów bezgotówkowych rośnie – banki mają ich już ponad 600

Z kolei użytkownicy konta Volkswagen Bank w Pakiecie Złotym mogą ubiegać się na przykład o bezpłatną kartę z elektrycznym Porsche. Karta z wizerunkiem Porsche – jak na kartę premium przystało – ma całkiem bogaty wachlarz darmowych VASów, czyli wartości dodanych. Na przykład przewalutowanie wszystkich transakcji zagranicznych, bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju i Europie czy szeroki zakres ubezpieczenia w Pakiecie Gold. 

Równocześnie w ramach świadczeń otrzymują ochronę karty w razie nieuprawnionego użycia, wdłużoną ochronę na zakupion sprzęt RTV/AGD.

Z kolei karta z wizerunkiem Porsche przeznaczona jest dla właścicieli firmowego Plus Konta Biznes. Nowi klienci biznesowi Volkswagen Bank otrzymają kartę Visa Business z modelem Porsche Taycan za 0 PLN. Jeśli dodatkowo klient dysponuje już kartą i pragnie ją wymienić to koszt takiej operacji wyniesie tylko 15 PLN. Karty Visa Business objęte są bezpłatnym ubezpieczeniem w Pakiecie Biznes.

Porsche to marka samochodów kojarząca się z prestiżem i nieskrępowaną wolnością. Wolność zapewnia też korzystanie z nowoczesnych rozwiązań finansowych od Volkswagen Bank. A od teraz każdy z klientów banku może podziwiać model Porsche Taycan na swojej karcie debetowej Visa. Nie zabraknie jej także w moim portfelu.

– Marek Sworowski, Dyrektor Marketingu w Porsche Polska.

Czytaj też: Zarządzanie kontem w aplikacji – ponad połowa wybiera mobilność


View Comments
There are currently no comments.