Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Nowe płatności w internecie od Autopay


Dotychczas operator aplikacji Autopay koncentrował się przede wszystkim na płatnościach przydatnym kierowcom. Teraz jednak pojawiają się nowe płatności w internecie wprost od tego samego ramienia!

Czytaj też: Revolut prawdę Ci powie: edukacja finansowa z ramienia fintechu

W efekcie, użytkownicy Autopay otrzymują informację o aktualizacji regulaminu. Ten dostosowuje się do zmian wprowadzonych w aplikacji. Równocześnie operator aplikacji zapowiedział wdrożenie nowości. Nowe płatności w internecie czyli wspomaganie zakupów już do dyspozycji!

Co ciekawe, informacja ta może być zaskakująca dlatego, że do tej pory operator Autopay dodawał do niej wyłącznie funkcje przeznaczone dla kierowców. Były to więc na przykład płatności za przejazdy autostradami, ale także za korzystanie z myjni czy parkowanie. Co ciekawe, nowe płatności w internecie będą więc pierwszą usługą kierowaną także do innych klientów.

Nowe płatności w internecie od Autopay

Z kolei nowy regulamin Autopay zawiera załącznik, z którego jasno wynika jak wspomaganie zakupów będzie działać. Zgodnie z tym dokumentem trzeba więc mieć zainstalowaną i aktywną aplikację mobilną Autopay oraz podpiętą do niej kartę bankową. Dodatkowo w aplikacji trzeba będzie zdefiniować adres do dostawy zakupów online. Z kolei podczas samych zakupów trzeba będzie wybrać opcję Płacę z Autopay.

W międzyczasie, sam regulamin mówi także, że użytkownicy Autopay będą mogli korzystać z płatności odroczonych dostarczanych przez fintech Paytree. 

Operator Autopay na razie jednak nie chce zdradzać więcej szczegółów dotyczących nowej usługi.

Czytaj też; Raport PayPal: Polacy chętniej wspierają zbiórki charytatywne online


View Comments
There are currently no comments.