Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Najlepsze rozwiązania cyfrowe w Polsce – Millennium z nagrodą


Bank Millennium otrzymał nagrodę magazynu Euromoney za najlepsze rozwiązania cyfrowe w Polsce! Co ciekawe, autorzy rankingu docenili działalność Millennium, którego celem jest wyjście naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów i stałe doskonalenie oferty cyfrowej.

Czytaj też: BLIK w spółdzielczym – klienci KBS otrzymują już nową możliwość

W Banku Millennium nie tylko obserwujemy, ale przede wszystkim wsłuchujemy się w potrzeby użytkowników naszych rozwiązań. Zależy nam na tym, by każda wizyta w aplikacji wywoływała pozytywne emocje, w związku z czym wiele rozwiązań tworzymy w oparciu o głosy naszych klientów, a część wręcz razem z nimi tworzymy. Nasza strategia w obszarze usług cyfrowych zakłada dostarczenie aplikacji mobilnej, która stanie się centrum zarządzania codziennym życiem klienta. To właśnie aplikacja dla wielu klientów jest tożsama z bankiem. Dzisiaj mój bank, to moja aplikacja. Proste i przejrzyste procesy, szeroka dostępność produktów i usług, bezproblemowa samoobsługa oraz szybki kontakt z konsultantem za pośrednictwem czatu to elementy, które decydują o popularności cyfrowych rozwiązań Banku Millennium.

  – Halina Karpińska, dyrektorka Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Czytaj też: Natychmiastowa wpłata na kartę – współpraca PayU i Mastercard

Najlepsze rozwiązania cyfrowe w Polsce - Millennium z nagrodą

Najlepsze rozwiązania cyfrowe w Polsce – Millennium z nagrodą

Co ciekawe, kanały elektroniczne Banku umożliwiają dostęp do kluczowych procesów banku, takich jak na przykład otwarcie rachunku. W aplikacji mobilnej i Millenecie klient może dodatkowo też łatwo skorzystać z produktów kredytowych, czy wpłacić depozyt i zainwestować oszczędności. Sam Millennium, co ciekawe, dba także o optymalizację procesów w kanałach cyfrowych, które w efekcie… Odpowiadają za aż 96% sprzedaży lokat terminowych banku. A co ważniejsze – za aż 82% sprzedaży pożyczek w trzecim kwartale 2023.

Czytaj też: Nowości w Goodie – karty płatnicze z możliwością doładowania

Tymczasem, warto dodać, że w Banku Millennium wygodne i bezpieczne rozwiązania cyfrowe dostępne na co dzień stanowią… O sukcesie kanałów online. Z tych z kolei aktywnie korzysta już ponad 2,66 milionów klientów. Na urządzeniach mobilnych jest tutaj już aż 2,43 miliona klientów. Co ważne – w tym roku to już kolejne zagraniczne wyróżnienie dla kanałów elektronicznych Banku Millennium. W sierpniu przecież bank stał się właścicielem tytuł Best Digital Bank in Poland tegorocznego rankingu magazynu Global Finance.

Czytaj też: Licencja na crowdfunding – Emiteo i GPW Private z nowością


View Comments
There are currently no comments.