fintech
Posted By Admin

Nowości w Goodie – karty płatnicze z możliwością doładowania


Nowości w Goodie już niebawem. Co prawda, fintech już wydaje karty, ale te nie mają możliwości doładowania eKart prezentowych. W marketach App i Google już można znaleźć nową aktualizację apki mobilnej.  Najważniejszą nowością w Goodie będą karty płatnicze z możliwością doładowania! Jednak na ten moment nie widać takiej opcji w aplikacji. 

Czytaj też: Viva.com zapowiada szereg nowości

Co ciekawe, karty płatnicze w Goodie już jednak istnieją w ramach firmy. Tyle, że teraz to wyłącznie karty podarunkowe Visa, które można zamówić i wysłać, na przykład przyjacielowi. Nie można jednak go doładowywać. Wygląda jednak na to, że niebawem klienci Goodie nie będą musieli korzystać z kart bankowych, by móc płacić za zakupy. Karty płatnicze z możliwością doładowania są od razu do korzystania z nich w sklepach online i stacjonarnych.

Czytaj też: Płatności Apple Pay Later już dla amerykańskich klientów

Nowości w Goodie

Nowości w Goodie – karty płatnicze z możliwością doładowania

Dodatkowo warto wspomnieć, że Goodie to fintech założony w 2016 roku przez Bank Millennium. Z jego usług mogą korzystać wszyscy, niezależnie od tego w jakiej instytucji mają rachunek osobisty. Goodie to apka mobilna, która pozwala przechowywać karty lojalnościowe różnych firm, dostawać moneyback za zakupy czy przygotowywać listy zakupów.

Czytaj też: Toyota Bank zwiększa limit wyższego oprocentowania na Indeksowanym Koncie Oszczędnościowym


View Comments
There are currently no comments.