fintech
Posted By Admin

Natychmiastowa wpłata na kartę – współpraca PayU i Mastercard


W efekcie integracji PayU i Mastercard klienci biznesowi firmy będą mogli oferować klientom wpłaty na karty w czasie niemal rzeczywistym. Pojawi się natychmiastowa wpłata na kartę w efekcie czego można już mówić o poszerzonym wachlarzu możliwości!

Czytaj też: Balcia App – apka do ubezpieczeń

PayU rozszerza wachlarz możliwości przesyłania pieniędzy w ramach świadczonych przez siebie usług. Wdrożenie Mastercard Send w PayU umożliwia natychmiastową wpłatę środków na kartę płatniczą o każdej porze dnia, również w weekendy i święta.

czytamy w komunikacie.

Czytaj też: Toyota Bank zwiększa limit wyższego oprocentowania na Indeksowanym Koncie Oszczędnościowym

Firmy, które podejmą decyzję w kontekście korzystania z Mastercard Send w efekcie PayU – będą mogły… Szybko wpłacać środki na karty klientów. Na przykład z platform sprzedażowych, z tytułu odszkodowania, wygranych loterii czy zakładów a także zwrotu kaucji. Możliwości zastosowania platformy pozwalają na transfer pieniędzy w różnych walutach, na karty z wielu krajów.

Natychmiastowa wpłata na kartę – współpraca PayU i Mastercard

Co ciekawe, już teraz natychmiastowa wpłata na kartę Mastercard jest dostępna dla organizatorów zbiórek na platformach crowdfundingowych zrzutka.pl i 4fund.com. W efekcie – osoby potrzebujące mogą otrzymać zebrane środki natychmiast po zakończeniu zbiórki. 

Czytaj też: Płatności Apple Pay Later już dla amerykańskich klientów

Mastercard Send umożliwia wpłaty i wypłaty pieniędzy w czasie zbliżonym do rzeczywistego, w kraju i za granicą, przy czym płatności można dokonywać na konta bankowe, karty lub portfele cyfrowe, niezależnie od godziny czy dnia tygodnia, co w wielu sytuacjach może mieć kluczowe znaczenie dla odbiorcy. Szybkie wypłaty wynagrodzeń pracowników, tzw. gig economy, rozliczenia z właścicielami obiektów noclegowych czy wpłaty środków zarobionych na platformach sprzedażowych – to tylko niektóre przykłady tego, jak klienci mogą wykorzystać nasze rozwiązanie.

Marta Życińska, dyrektorka generalna na Polskę, Mastercard Europe.

Cieszymy się, że do świadczonych przez nas usług dołączyła nowa metoda wpłat na kartę. Dzięki partnerstwu z Mastercard nasza oferta poszerzyła się o innowacyjne rozwiązanie dla naszych klientów. Firmy online, które z nami współpracują będą mogły błyskawicznie przesyłać środki do konsumentów, użytkowników platform zakupowych, pracowników czy kontrahentów.

mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, CEO PayU GPO na region Europy Środkowo-Wschodniej.

View Comments
There are currently no comments.