Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

mPay dostępny po ukraińsku


Z aplikacji mPay można już korzystać po ukraińsku. Umożliwia ona na przykład opłacenie przejazdu płatnymi odcinkami autostrad, zakup biletów komunikacyjnych i parkingowych. Dla osób z Ukrainy szczególnie przydatna może być funkcja mPay GO!, która pokazuje jak dojechać w wybrane miejsce.

Czytaj też: Asystent głosowy IKO pomoże w płatnościach online

Tymczasem, aplikacja mPay jest dostępna zarówno na telefony z systemami Android, jak i iOS. Co ciekawe, by z niej skorzystać należy przejść proces rejestracji. Wszystko po to, by na przykład przekazywać datki na zbiórki charytatywne Na pomoc Ukrainie. Całość wpłaconej kwoty trafia do wskazanej organizacji.

Czytaj też: Nexo Card – kryptowalutowa karta płatnicza już niebawem na rynku

 mPay po ukraińsku

mPay dostępny po ukraińsku

Z kolei jeśli chodzi o najważniejsze udogodnienie – aplikacja mPay pojawiła się właśnie po ukraińsku. Dotychczas użytkownicy mieli do wyboru polską, angielską i niemiecką wersję językową. Równocześnie, apka posiada szereg funkcji, które mogą ułatwić podróżowanie po Polsce. Mowa na przykład o płatnościach za bilety komunikacji miejskiej czy parkowanie.

Czytaj też: Prawie 330 mln przelewów zleconych na mobilu

Tymczasem, Ukraińcy w aplikacji mPay mogą skorzystać z opcji Go!, która pokazuje jak dojechać w dane miejsce. Wystarczy wpisać nazwę docelowej ulicy, a aplikacja wskaże przystanek oraz numer linii tramwaju czy autobusu. Tę należy wybrać razem z godziną odjazdu.

Co ciekawe, aplikacja umożliwia pojazdom z ukraińskimi numerami rejestracyjnymi bezpłatny przejazdu autostradą A4 na odcinku Kraków-Katowice. Inne dostępne funkcje to na przykład szybkie przelewy, zakup ubezpieczenia czy opłacenie dostępu do serwisów filmowych i muzycznych, a także wstęp do wybranych miejsc rozrywki.

Czytaj też: Limit wypłat gotówki będzie podniesiony – Visa i Mastercard składają wniosek


View Comments
There are currently no comments.