Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

mOrganizator finansów – co to jest?


Od 1 października klientów czekają zmiany w tabeli opłat i prowizji. O czym mowa? Przede wszystkim dotyczy to pakietów mKsięgowości. CashDirector, czyli operator takiego narzędzia, jak mOrganizator finansów, dostępnego w ramach systemu operacyjnego mBanku, poinformował o zmianach w cenach. Okazuje się, że już niebawem w życie wejdą podwyżki, które podmiot tłumaczy podwyższoną inflacją.

Czytaj też: Nowe urządzenia Apple zwiększy popularność płatności mobilnych

mOrganizator finansów - co to jest?

mOrganizator finansów – co to jest?

Co ciekawe, jak wynika z regulaminu i tabeli opłat serwisu – zmian należy się spodziewać na przykład w pakietach mKsięgowość Komfort oraz mKsięgowość Premium. Za ten pierwszy, co ważne, klient rozliczający się przez księgę przychodów i rozchodów, ryczałt czy kartę podatkową miesięcznie płaci obecnie 189 PLN. Jednak niebawem cena wzrośnie aż do 219 PLN. W drugim przypadku miesięczny koszt z kolei to aż 429 PLN. Z porównania cenników wynika z kolei, że od 1 października mniej zapłacą użytkownicy prowadzące księgi rachunkowe. Dla nich opłata opiewać ma na 750 PLN za pakiet Komfort PK i 1650 PLN za Premium PK. 

Czytaj też: Nowa metoda odblokowania dostępu do bankowości od VeloBanku

mOrganizer finansów | mBank.pl

Równocześnie trzeba dodać, że sam CashDirector to firma oferująca zautomatyzowany system księgowy. Podmiot oferuje przede wszystkim platformę dla klientów biznesowych mBanku, ale nawiązał też współpracę z Nest Bankiem oraz Aionem. Z kolei około dwóch lat temu pojawiła się wiadomość, że spółka wystartowała z zagraniczną ekspansją i weszła na rynki belgijski, włoski, francuski czy niemiecki. Kilka miesięcy później z kolei podmiot zaoferował usługi w USA.

Czytaj też: Tap to Pay w Holandii – Revolut i Viva Wallet oferują usługę Apple


View Comments
There are currently no comments.