Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Link4 stawia na omnichannel


Ciąg dalszy rewolucji w Link4. Ubezpieczyciel właśnie podjął się udostępnienia klientom nowości – portalu obsługowo-sprzedażowego. W najnowszym serwisie pojawia się kilka nowych funkcjonalności, na przykład kalkulator ubezpieczeń. W efekcie tego – dzięki integracji z bazami CEPiK i CEP – można już obliczyć składkę za najpopularniejsze polisy OC czy AC! I to – w zaledwie kilka sekund. Link4 dodatkowo stawia też na nieco większą integrację kanałów sprzedażowych i wchodzi w omnichannel! 

Czytaj też: Polacy boją się euro – badanie Fundacji Wolności Gospodarczej

Co ciekawe, obok innowacyjnego kalkulatora ubezpieczeń – w nowym serwisie pojawi się też czytelny interfejs z łatwą nawigacją. A dodatkowo – wygodna wyszukiwarka czy uproszczone formularze oraz opcja wyboru preferowanej formy kontaktu. Równocześnie firma zintegrowała oferty w kanale online i call center oraz wprowadza automatyzację procesów sprzedażowych.

Czytaj też: Volt Technologies z licencją instytucji płatniczej – nowa konkurencja kevina

W LINK4 realizujemy konsekwentnie strategię omnichannel w sprzedaży bezpośredniej. Nowy portal internetowy z innowacyjnym kalkulatorem produktów motoryzacyjnych w połączeniu z automatyzacją i personalizacją procesów sprzedażowych zapewni jeszcze lepsze doświadczenia zakupowe naszym klientom. 

– wiceprezes LINK4 Michał Chyczewski.

Link4 stawia na omnichannel

W praktyce jednak oznacza to jedno… Klient rozpoczynając podróż zakupową w kanale online może z powodzeniem kontynuować ją ze wsparciem konsultanta. Później z kolei zmodyfikować zakres oferty i podjąć się realizacji zakupu na portalu internetowym w dogodnym dla siebie momencie.

Czytaj też: Revolut Sklepy – nowa usługa od fintechu

To kolejny etap łączenia świata digitalu z tradycyjnymi formami obsługi. Nasi klienci preferują różne formy kontaktu i korzystają z różnych narzędzi, dlatego połączenie ścieżek zakupu ubezpieczenia to naturalny krok w spełnianiu ich oczekiwań. Dążymy do tego, by użytkownicy mogli wykorzystywać wiele kanałów, które im odpowiadają w danej chwili, do skorzystania z najbardziej korzystnej dla nich oferty.

– podkreśla Bogumił Perzyna, dyrektor Pionu Sprzedaży i Wsparcia Klienta Direct.

Co ważne – nowy portal i integracja omnichannel w Link4 to już kolejne elementy transformacji cyfrowej realizowanej przez firmę, opartej o koncepcję organizacji data driven

Czytaj też: Płatności kodem QR w pojazdach komunikacji na Śląsku i Zagłębiu


View Comments
There are currently no comments.