Systemy płatności
Posted By Admin

Doceniam Velo – polecam Velo: 3. edycja programu instytucji


Od 1 września tego roku przez kolejne 3 miesiące każdy kleint VeloBanku, który jest właścicielem lub otworzy konto osobiste w złotówkach – może przystąpić do programu Doceniam Velo – polecam Velo. Nagroda dla osoby rekomendującej VeloKonto lub VeloKonto Premium to aż 100 PLN! Nowi właściciele rachunku z kolei mogą zyskać 50 PLN bonusu.

Czytaj też: Polacy boją się euro – badanie Fundacji Wolności Gospodarczej

Co ciekawe, jak w poprzedniej edycji – dołączenie do programu Doceniam Velo – polecam Velo nie zamyka drzwi do korzystania z innych promocji banku. Równocześnie, dołączając do grona klientów VeloBanku mogą zyskać nawet 600 PLN cashbacku za zakupy realizowane kartą płatniczą do VeloKonta lub BLIKiem.

Popularność naszego programu „Doceniam Velo – polecam Velo” jest imponująca. Co piąte otwierane u nas konto jest zakładane z kodem polecenia. To skłoniło nas do uruchomienia kolejnej edycji. Jest to nasz ukłon w stronę klientów, którzy pomagają nam tworzyć coraz większą społeczność „Świata Bardziej Velo”, w którym dobre wybory się opłacają. Zadbaliśmy przy tym, aby uczestnictwo w programie mogło łączyć się z wszystkimi korzyściami, jakie daje przyłączenie się do VeloBanku, jak nasz promocyjny cashback za zakupy dla nowych klientów.

– Adam Frankowski, dyrektor obszaru produktów bankowych, VeloBank.

Czytaj też: Nowa metoda płatności w Starbucksie – testy usługi

Doceniam Velo - polecam Velo: 3. edycja programu instytucji

Doceniam Velo – polecam Velo – do polecenia jeden kod

Reguły programu w jego trzeciej edycji pozostają takie same! Klienci VeloBanku, którzy chcą faktycznie do niego przystąpić muszą pobrać indywidualny kod polecenia. Ten jest dostępny w bankowości internetowej lub mobilnej, a później… Podzielić się nim z osobą, której chcą rekomendować VeloKonto. Można także dodatkowo odebrać go przez Contact Center banku lub stacjonarnie w oddziale. Z kodem polecenia nowy klient może założyć VeloKonto w każdym z wymienionych kanałów.

Równocześnie trzeba zaznaczyć, że obie strony – polecający i nowy klient – otrzymają nagrody pieniężne jeśli spełnią dwa kluczowe warunki. Jendym z  nich jest wyrażenie wymaganych zgód marketingowych przez obie strony. Dodatkowo – osoba zakładająca VeloKonto z polecenia powinna zapenwić jednorazowe wpływy na kwotę minimum 2000 PLN przez pełne 3 miesiące kalendarzowe po jego otwarciu. Po potwierdzeniu spełnienia tych założeń z kolei – nagrody pojawią się na kontach osobistych osób biorących udział w programie.

Zasady programu „Doceniam Velo – polecam Velo”

  • obecny, polecający klient musi mieć dowolne konto osobiste w zł w VeloBanku,
  • nowy klient musi założyć VeloKonto lub VeloKonto Premium z użyciem kodu od polecającego,
  • nowy klient zapewni jednorazowe wpływy na kwotę min. 2000 zł przez nie mniej niż 3 pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta,
  • obaj uczestnicy programu muszą wyrazić zgody marketingowe,
  • kwota nagrody netto dla nowego klienta po spełnieniu warunków programu wynosi 50 zł,
  • kwota nagrody netto obecnego (polecającego) klienta po spełnieniu warunków programu wynosi 100 zł,
  • oferta łączy się z innymi promocjami dla nowych klientów VeloBanku (źródło: VeloBank).

Oszczędności w ramach promocji

VeloBank, jak się okazuje, przedłużył dodatkowo też promocję Witaj w VeloBanku, z której dotychczas skorzystało niemal 72 tys. osób. Zakładający konto klienci mogą relanie zyskać robiąc codziennie zakupy. Bank wypłaci 10% ich wartości wydanej kartą, telefonem lub BLIKiem kwoty. Maksymalnie 100 PLN w ciągu każych kolejnych 30 dni od daty otwarcia VeloKonta. I maksymalnie 600 PLN podczas 180 dni okresu trwania promocji. Z kolei zwrot za zakup trafi do VeloSkarbonki. 

Z kolei pełne dane o promocjach  „Doceniam Velo – polecam Velo”  oraz „Witaj w VeloBanku” znajdują się Regulaminach ofert. Znajdziecie je na velobank.pl i w placówkach stacjonarnych.

Czytaj też: Nowości w Pekao – muzyczne karty i nowe tło


View Comments
There are currently no comments.