fintech
Posted By Admin

Kredyty i konta osobiste dla użytkowników portalu Cash od Pekao


Następuje właśnie rozszerzenie oferty portalu Cash. Pojawią się tutaj teraz kredyty hipoteczne i konta osobiste. Te są  niejako kolejnym etapem realizacji współpracy w ramach Grupy PZU w zakresie assurbankingu. Z kolei pracownicy, których firmy dołączyły do platformy Cash, mogą teraz sięgnąć po kredyt hipoteczny lub budowlano-hipoteczny na zakup domu, mieszkania czy działki.

Czytaj też: W aplikacji Biedronki zapłacisz BLIKiem bez kodu

Równocześnie rozszerzenie oferty portalu Cash  to kolejny etap realizacji współpracy w ramach Grupy PZU. Prace nad jego rozwojem w Pekao trwają nieprzerwanie od 2018 roku. Portal Cash jest z kolei elementem zintegrowanego ekosystemu pozapłacowych benefitów pracowniczych w ramach strategii grupy PZU na lata 2021-2024.

Czytaj też: Aion Bank: wyższe promocyjne oprocentowanie kont

kredyty i konta osobiste

Kredyty i konta osobiste dla użytkowników portalu Cash od Pekao

Co ciekawe, zarówno kredyt hipoteczny, jak i konta osobiste Pekao są już dostępne w zarządzanym przez PZU Cash. A więc na platformie benefitów finansowych dla pracowników. Z oferty mogą więc skorzystać nie tylko duże firmy, ale także małe i średnie.

Czytaj też: Kolejny softpos na polskim rynku – Planet Pay POS App – IT Card

Zależy nam na tym aby pracownicy firm, z którymi współpracujemy, mieli dostęp do atrakcyjnych i bezpiecznych kredytów oraz pożyczek. Takie dodatkowe środki wpływają pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa i tzw.: „financial well-being”.

– Weronika Dejneka, prezes PZU Cash.

Czytaj też: Rusza Sandbox Blockchain 2.0


View Comments
There are currently no comments.