Aktualności
Posted By Admin

Aion Bank: wyższe promocyjne oprocentowanie kont


Od 31 maja Aion Bank postanowił podnieść promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych w polskich złotówkach. Korzystniejsze warunki dostępne będą zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów planów Light, Smart czy All-Inclusive w skali roku. Oczywiście bez limitów kwotowych. Jest to odpowiednio 3, 3,5 i 4%.

Czytaj też: Revolut Bank zwiększa limit kredytowy do 150 tys. PLN

Co ciekawe, Aion Bank w międzyczasie rozwija swoje produkty antyinflacyjne, czyli wysoko oprocentowane konta oszczędnościowe i platformę do globalnych inwestycji. 

Spośród oferowanych usług to właśnie te produkty są najpopularniejszymi, odpowiadającymi na aktualne wyzwania związane z utratą wartości pieniądza.

– czytamy w komunikacie.
 promocyjne oprocentowanie kont
aion

Aion Bank: wyższe promocyjne oprocentowanie kont

Równocześnie, konta oszczędnościowe mają dać możliwość pomnażania środków z dzienną kapitalizacją, oraz możliwością wpłat i wypłat dowolnych kwot. W efekcie, to rozwiązanie jest korzystniejsze niż lokaty terminowe. Mowa przede wszystkim o osobach szukających zdeponowania większych sum pieniędzy, ze względu na brak limitów kwotowych.

Czytaj też: SwatchPay już dostępne w PKO

Teraz, jak się okazuje, od 31 maja bank podwyższa promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych w złotówkach.

Z kolei samo podwyższone oprocentowanie kont oszczędnościowych w PLN jest dostępne do 30 listopada 2022 r.

Tymczasem, warto dodać, że taki wynalazek, jak konta oszczędnościowe nie są jedynym narzędziem do walki z inflacją. Drugim najpopularniejszym rozwiązaniem ochrony wartości i pomnażania pieniędzy są na przykład Aion Globalne Inwestycje. Te zyskują coraz większą popularność wśród Polaków.

Czytaj też: Visa Mobile – płatności numerem telefonu już dostępne w Nest Banku


View Comments
There are currently no comments.