Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Igoria Trade we wspólnocie z Grupą Nets!


Igoria Trade to spółka z sektora usług finansowych, która nawiązała właśnie współpracę z Grupą Nets. Wszystko po to, by dostarczyć rozwiązania podnoszące na wyższy poziom bezpieczeństwo płatności.

Współpraca z Nets oznacza więc wprowadzenie bardziej zaawansowanych systemów zabezpieczających usługi płatnicze przez Igoria Trade. W tym na przykład płatności kartami wielowalutowymi, przelewami pieniężnymi czy rachunkami Escrow.

Cieszymy się ze współpracy z firmą Nets, która dynamicznie inwestuje w naszym regionie. Oprócz konkurencyjnych cen, Nets dostarczyła dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, które są adekwatne do wymogów naszych klientów. Bierzemy także pod uwagę rozszerzenie naszej współpracy w przyszłości. Wierzymy, że to partnerstwo zapewni najbardziej zaawansowane funkcje zabezpieczające dla klientów korzystających z wielowalutowej IgoriaCard – przynoszącej ogromne korzyści zarówno handlowcom jak i konsumentom w całej Europie.

–  Wojciech Kulinski, Prezes Zarządu IgoriaTrade.

Czytaj też: Gizmi – pierwsza platforma chat commerce – miejsce na nowe płatności!

Miło nam powitać naszego pierwszego polskiego klienta w Nets. Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie obszernego cyfrowego doświadczenia wyniesionego z rynków skandynawskich, aby oferować najbardziej nowoczesne, elastyczne i bezpieczne rozwiązania dla klientów Igorii w całej Europie.

– Gordana Breyer, Dyrektor Sprzedaży Nets na region Europy środkowo-wschodniej

Realizacja projektu mającego potrwać od 2 do 3 lat zostanie zaimplementowana jeszcze w maju 2021 roku.

Czytaj też: Square rozpycha się w usługach finansowych


View Comments
There are currently no comments.