Płatności online
Posted By Admin

Komunikacyjne ubezpieczenia mPay


Nastały czasy, gdy ubezpieczenia mPay są już faktem. Co ciekawe, powstały we współpracy z porównywarką KioskPolis.pl. W apce już pojawiły się ubezpieczenia komunikacyjne – OC, AC, assistance i NNW.

Od 31 maja użytkownicy mogą już porównywać oferty różnych ubezpieczycieli i kupować wybrane polisy bezpośrednio w aplikacji. Zainteresowani ofertą ubezpieczeniową znajdą ją w zakładce Moje Finanse, po kliknięciu w kafelek Ubezpieczenia.

Później z kolei, po wskazaniu interesującego ich typu polisy zostaną poproszeni o zeskanowanie kodu pt. Aztec. Wyświetlą się w efekcie oferty różnych ubezpieczycieli, które będą mogli filtrować na przykład po zakresie ubezpieczeń czy opcjach ochrony. Co ciekawe, za wybraną ofertę płacimy w aplikacji. 

W międzyczasie, docelowo ma się pojawić także możliwość rozłożenia płatności na raty.

Tymczasem, z okazji startu platformy mPay przygotował dla klientów promocję.  Najbliższe trzy miesiące to zwrot 5% składki za zakup ubezpieczenia komunikacyjnego. Środki będzie można wykorzystać na zakup dowolnego produktu lub usługi z portfolio mPay i partnerów firmy.

Czytaj też: Zegarek płatniczy to za mało… Nowa usługa Digiseq

ubezpieczenia mpay

Ubezpieczenia w mPay – sprawdź warunki

Aplikacja mPay znana jest szczególnie jako narzędzie do zakupu biletów komunikacyjnych czy regulowania należności za płatne parkowanie. Można także w jej efekcie doładować telefon, opłacić grę czy dostęp do usług streamingowych. Pod koniec roku z kolei do aplikacji trafiła także oferta pożyczkowa. 

Z kolei KioskPolis.pl to jedna z internetowych porównywarek internetowych online. Umożliwia zarówno porównanie, jak i zakup ubezpieczeń komunikacyjnych i turystycznych od różnych ubezpieczycieli, na przykład Benefii, Ergo Hestii, Europy czy Generali i Link4. 

Oprócz platformy przygotowanej dla klientów na stronie internetowej kioskpolis.pl, firma stawia także na partnerstwa z innymi podmiotami.

Czytaj też: Płatności samochodem – już w Hyundaiu!


View Comments
There are currently no comments.