Systemy płatności
Posted By Admin

Zegarek płatniczy to za mało… Nowa usługa Digiseq


Brytyjski fintech Digiseq właśnie opracował nowe rozwiązanie dotyczące płatności wearables! W efekcie dedykowanej aplikacji można już sparować kartę płatniczą z gamą urządzeń wyposażonych w moduł NFC!

Tymczasem, by jednak tego dokonać, trzeba pobrać aplikację Manage Mii na smartfona.

Później z kolei wybrać urządzenie, które zamierzamy sparować i przyłożyć je do czytnika NFC w telefonie. Na koniec wystarczy już tylko wprowadzić dane karty i zatwierdzić wymagane zgody.

Czytaj też: Mastercard rozdaje kampery? Ruszyła płatnicza loteria

Digiseq

Digiseq – zapłać jeszcze szybciej

W efekcie rozwiązania fintechu Digiseq producent nie musi już dopracowywać swojego pierścionka czy bransoletki pod kątem płatności. Klient także nie musi udawać się do specjalnego punktu usługi, a jedynie zasiąść w fotelu!

A na imię jej… Manage Mii

Dodatkowo, to właśnie z poziomu aplikacji Manage Mii można sparować kartę z ponad setką produktów pochodzącą od partnerów Digiseq. Mowa o gadżetach pokroju na przykład pierścionków Aeklys od Phillipe Starck, koszul ze spinkami NFC od DressCode czy bransoletek K Wearables od K Ring.

Co ciekawe, w aplikacji Manage Mii można także dodatkowo śledzić aktywność i zmienić dane urządzenia czy, w międzyczasie, wyłączyć funkcję płatniczą. Tego jeszcze nie było!

A co więcej – sprawdźcie filmik!

Czytaj też: Wise i Temenos idą przez fintech pod rękę…


View Comments
There are currently no comments.