Bankowość elektroniczna
Posted By Admin

Square rozpycha się w usługach finansowych


Prace nad najnowszymi produktami Square ujawnili dziennikarze tuż po analizie kody nowej aktualizacji! Sprawdźcie sami, co w Square piszczy!

Znana na przykład z wprowadzenia na rynek pierwszych mPOSów firma niebawem może zaproponować klientom rachunki i konta oszczędnościowe.

W efekcie, spółka jeszcze mocniej będzie konkurować z dużymi bankami działającymi na rynku. Doniesienia o planowanym rozszerzeniu działalności sprawiły, że… akcje fintechu zdrożały o kilkaset procent! Firma jest więc dziś wyceniona na prawie 100 mld dolarów!

Czytaj też: Płatności dla nurków – smartwatch Garmin

Square recrute des crypto-ingénieurs et propose de les payer en Bitcoin -  Cryptonaute

Square – nowe produkty

Tymczasem, nowe produkty oferowane przez Square będą nazywać się odpowiednio Checking i Savings. Co więcej będą także stanowić część podmiotu Financial Services.

W międzyczasie, spółka nie poinformowała oficjalnie o nowych usługach. Jednak warto wspomnieć, że w kodzie pojawiły się już dowody na istnienie nowych produktów i ich specyfikę.

Możemy już na przykład wyciągnąć wniosek, że rachunek bieżący da się powiązać z istniejącą już kartą debetową dla firm. Z kolei jeśli mowa o koncie oszczędnościowym – klienci będą mogli liczyć na oprocentowanie wynoszące 0,5% rocznie.

Co ciekawe, Square to notowany na nowojorskiej giełdzie fintech z 2009 roku. Świadczy usługi przede  wszystkim w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Australii.

Czytaj też: Seniorzy coraz bardziej bezgotówkowi!


View Comments
There are currently no comments.