Aktualności
Posted By Admin

Płatności dla nurków – smartwatch Garmin


Smartwatch do płatności dla nurków stworzono przede wszystkim właśnie z myślą o fanach podwodnego świata. Sprawdzi się jednak także w innych dyscyplinach sportowych. Wszystko w efekcie Garmin Pay.

Firma teraz zaprezentowała nowy sprzęt dla fanów sportów wodnych. Urządzenie nosi nazwę Descent Mk2S określane jest mianem niewielkiego komputera nurkowego w stylu zegarka. Smartwatch w cenie blisko 1,1 tysiąca euro, czyli prawie 5 tysięcy PLN pozwala na przykład na… Płacenie zbliżeniowo przy wykorzystaniu rozwiązania Garmin Pay. W efekcie, mobilnie i zbliżeniowo można już zrealizować transakcję pod wodą! Jeśli, oczywiście, wreszcie ktoś sprawi nam taką możliwość.

Czytaj też: Mastercard rozdaje kampery? Ruszyła płatnicza loteria

płatności dla nurków
źródło: Garmin.

Płatności dla nurków jak w zegarku…

Z kolei jeśli mowa o samych parametrach technicznych – obudowę urządzenia wykonano przede wszystkim ze stali nierdzewnej i tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym. Kolorowy wyświetlacz ma średnicę ponad 30 mm i znalazł się w 43 mm kopercie o wadze 41 g.

Dodatkowo, producent wyposażył go także w 32 GB pamięci i zestaw czujników. Wśród tych z kolei można znaleźć na przykład GNSS, czyli globalny system nawigacji, czy pulsoksymetr, komas i żyroskop. 

Co więcej, przy oszczędzaniu akumulatora ma szansę nawet wytrzymać 21 dni!

Czytaj też: Decathlon w Oney Raty


View Comments
There are currently no comments.