Płatności online
Posted By Admin

Pay&Go i Lotos razem pod ramię…


Na ten moment użytkownicy Pay&Go mogą płacić już wpisując kod BLIK. Sam Lotos poinformował właśnie o rozszerzeniu zasięgu sieci akceptacji dla usługi. Od kilku miesięcy już można z niej korzystać testowo na 15 stacjach koncernu.

Teraz z kolei, bez podchodzenia do kasy, można płacić już na wszystkich 321 stacjach własnych Lotosu w Polsce. Co ciekawe, aplikacja jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Czytaj też: Seniorzy coraz bardziej bezgotówkowi!

Startuje aplikacja LOTOS Pay&Go

Pay&Go i Lotos idą w parze!

Tymczasem, Lotos Pay&Go to aplikacja mobilna, którą można już pobrać ze sklepu App i Google Play oraz AppGallery.

By zapłacić nią za paliwo należy więc zatankować i zeskanować kod umieszczony na dystrybutorze. Wówczas aplikacja pokaże nam informacje o stacji, numerze dystrybutora. Po wyborze opcji płatności trzeba wprowadzić kod BLIK i autoryzować transakcję. W efekcie, można… nie podchodzić więc do kasy!

Obecnie jednak jedyną metodą płatności a Lotos Pay&Go jest właśnie tylko BLIK. Niebawem jednak będzie można dodać tutaj kartę bankową. Funkcjonalność apki będzie także notorycznie uzupełniana o płatności z ainne produkty. 

Oczywiście, Lotos nie jest oczywiście pierwszą siecią stacji benzynowych, która udostępni klientom aplikację. Podobne rozwiązania oferuje już na przykład Orlen, Circle K czy Carrefour.

Czytaj też: Zegarek płatniczy to za mało… Nowa usługa Digiseq


View Comments
There are currently no comments.