Aktualności
Posted By Admin

Firmowe konto JDG za kilka kliknięć w VeloBanku


VeloBank wprowadza udogodnienie w kontekście zakładania nowego rachunku. Firmowe konto JDG – czyli dla działalności gospodarczych prowadzonych przez jedną osobę. Rachunek VeloKonto Firma klienci mogą założyć całkowicie zdalnie, na przykład za pomocą weryfikacji przez selfie! 

Czytaj też: Platforma X finansowym kombajnem już w przyszłym roku

Bank równocześnie wyjaśnia, że ofertę ma wyróżnić prosty proces wnioskowania online i niski poziom opłat. Po spełnieniu warunków korzystanie z rachunku jest całkowicie darmowe!

Czytaj też: Natychmiastowa wpłata na kartę – współpraca PayU i Mastercard

Firmowe konto JDG za kilka kliknięć w VeloBanku

Firmowe konto JDG za kilka kliknięć w VeloBanku

VeloKonto Firma to z kolei rachunek dedykowany jednoosobowej działalności gospodarczej, który można założyć bez wychodzenia z domu. Do finalizacji formalności potrzebny jest tylko NIP i REGON, dowód osobisty i urządzenie, które pozwoli na nagranie twarzy przy dobrym oświetleniu. Cały proces wnioskowania z kolei może odbyć się całkowicie zdalny. Sam Velo wyjaśnia dodatkowo w komunikacie, że rachunek ma łatwe do spełnienia warunki, które umożliwiają eliminację opłaty miesięcznej za rachunek. Wystarczy, że zrealizuje się jeden przelew do ZUSu na minimum 300 PLN miesięcznie lub zapewni wpływy zewnętrzne na rachunek na kwotę minimalną 5 000 PLN, a bank nie pobierze opłaty za prowadzenie konta.

Czytaj też: BLIK w spółdzielczym – klienci KBS otrzymują już nową możliwość

Karta debetowa Mastercard Business Card wydawana do rachunku firmowego jest z kolei… Całkowicie bezpłatna jeśli w ciągu miesiąca użytkownik wykona nią operacje bezgotówkowe na zaledwie 300 PLN. Bezpłatne są dodatkowo także przelewy elektroniczne do Urzędu Skarbowego oraz… Wydanie karty do rachunku czy wypłaty z bankomatów firmy Planet Cash. VeloBank, co ważne, nie pobiera też prowizji za przewalutowanie operacji dokonanej w walucie innej niż waluta rozliczeniowa karty.


View Comments
There are currently no comments.