Płatności online
Posted By Admin

Aplikacja CA24 Mobile – co nowego w banku?


Bank Credit Agricole poinformował o wprowadzeniu nowości w apce. Aplikacja CA24 Mobile już teraz daje możliwość aktualizacji danych z dowodu osobistego, adresu zamieszkania czy miejsca urodzenia. Co ważniejsze – klient nie musi już robić tego wyłącznie w placówce banku.

Czytaj też: Platforma X finansowym kombajnem już w przyszłym roku

Okazuje się, że podczas udzielania kredytów bank może wymagać od klienta bardzo różnych dokumentów. Na przykład potwierdzenia dochodu, czy rozdzielności majątkowej. Te z kolei można już dołączyć zarówno w nowej wersji apki, jak i w CA24 eBank.

Czytaj też: BLIK w spółdzielczym – klienci KBS otrzymują już nową możliwość

Równocześnie bardzo dużym udogodnieniem dla klientów ma być też funkcja, która pozwala w apce sprawdzić, czy przelew walutowy SWIFT dotarł już do odbiorcy. Można to także zobaczyć w historii konta. Dodatkowo użytkownicy nowej wersji apki założą także lokatę na nowe pieniądze, a każda płatność z użyciem kodu BLIK będzie wymagała autoryzacji.

Czytaj też: Pożyczka konsolidacyjna od Raiffeisen Digital Bank

 Aplikacja CA24 Mobile

Aplikacja CA24 Mobile – co nowego w banku?

Co ciekawe, kilka miesięcy temu bank udostępnił wyszukiwarkę w aplikacji CA24 Mobile. Ta z kolei widoczna jest już na ekranie głównym oraz w głównym menu na dole aplikacji. Po wpisaniu zaledwie trzech pierwszych liter wyświetlają się proponowane odpowiedzi. Przeszukiwany jest więc w międzyczasie bardzo szeroki zakres danych – przez przelewy, odbiorców, po całą historię.

 Aplikacja CA24 Mobile

Z kolei od września tego roku bank w ramach aplikacji oferuje także osobistego asystenta finansowego, który pozwala na analizę wydatków i wpływów. Nowa funkcja z kolei – Personal Finance Manager – jest dostępna dla klientów indywidualnych i biznesowych. Same statystyki są porównywane do poprzednich miesięcy.

Czytaj też: PKO zrezygnował z przejęcia Pocztowego

Aplikacja CA24 Mobile jest już dostępna w Google Play, App Store i AppGallery (Huawei).


View Comments
There are currently no comments.