Systemy płatności
Posted By Admin

Klienci PolCard z nowymi możliwościami


Na razie z nowości w ramach urządzeń korzystać mogą przede wszystkim franczyzobiorcy Żabki. Klienci PolCard już niebawem otrzymają nowe możliwości reklamowe! Właściciel marki poinformował w swoim komunikacie prasowym o wprowadzeniu nowej funkcji do obsługiwanych przez siebie terminali płatniczych wyposażonych w duże wyświetlacze. Mowa o urządzeniach Ingenico, które znaleźć można na przykład w sieci sklepów Żabka i gdzie ta usługa już działa.

Czytaj też: Natychmiastowa wpłata na kartę – współpraca PayU i Mastercard

Co ważne – terminale w nowej odsłonie mają możliwość prezentowania reklam, informacji o zniżkach i promocjach czy poleceń produktów zewnętrznych dostawców. Na wyświetlaczach urządzeń w efekcie mogą pojawiać się zarówno statyczne pliki, jak i animacje czy video bez dźwięku. Ze względu na dostęp do terminala online – Żabka zdalnie zamieszcza i aktualizuje treści reklamowe! Możliwe jest także ustawienie wybranej kolejności reklam czy dostosowanie ich do lokalizacji punktu handlowego.

Czytaj też: BLIK w spółdzielczym – klienci KBS otrzymują już nową możliwość

Klienci PolCard z nowymi możliwościami

Klienci PolCard z nowymi możliwościami

Równocześnie trzeba zaznaczyć, że bardzo przydatną funkcją w terminalach LANE/7000 jest możliwość wyświetlania zawartości koszyka zakupowego w czasie skanowania produktów przez kasjera. Urządzenie dodatkowo pokazuje też podsumowanie kwoty operacji i wybraną metodę płatności.

Czytaj też: PKO zrezygnował z przejęcia Pocztowego

Terminale to obecnie narzędzia wielofunkcyjne, które w znaczny sposób mogą wpłynąć na funkcjonowanie i rozwój firmy. Dzięki usłudze, którą wprowadziliśmy na naszych urządzeniach, właściciele firm mogą poinformować swoich klientów o nowych promocjach, zniżkach czy usługach. Co ważne, przedsiębiorca może publikować także reklamy np. swoich zewnętrznych dostawców i czerpać z tego dodatkowe zyski.

– Tomasz Przepiórka, dyrektor Departamentu klientów korporacyjnych w Fiserv Polska, właściciela marki PolCard.

Czytaj też: Platforma X finansowym kombajnem już w przyszłym roku


View Comments
There are currently no comments.