Aktualności
Posted By Admin

Evo Collect od eService – nowa usługa na rynku


Automatyzacja korespondencji, wysyłka wezwań do zapłaty. Oto nowa usługa od eService – Evo Collect. Narzędzie ma za zadanie zarządzać budżetem firmy oraz oszczędzać czas. Usługa została opracowana przez irlandzką spółkę BOiPA, należącą – jak eService – do międzynarodowej grupy EVO International.

Sam użytkownik EVO może stworzyć indywidualny rachunek dla każdego ze swoich klientów.

Czytaj też: Millennium: ponad 200 tys. klientów korzysta ze zbliżeniowego BLIKa

EVO Collect pozwoli zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom prowadzącym np. zbiórki składek,  zarządzanie przyjmowanymi należnościami. Automatyzując przegląd informacji o płatnościach oraz obsługę korespondencji z klientami, EVO Collect pomoże oszczędzić wiele czasu traconego zwykle na przypominanie o nieuregulowanych rozliczeniach. To rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przyjmuje się różnego rodzaju płatności cykliczne.

— Joanna Seklecka, prezes Zarządu eService.

Czytaj też: 600 oddziałów bezgotówkowych w polskich bankach

Evo Collect od eService - nowa usługa na rynku

Evo Collect od eService – nowa usługa na rynku

Tymczasem, samą usługę opracowała spółka, a dodatkowo –  przeszła pomyślnie pilotaż zorganizowany dla wybranych klientów przez jej polskiego operatora – eService właśnie.

Czytaj też: Kernel bezstykowy – duża zmiana na rynku płatności zbliżeniowych

Co ciekawe, z kolei sam użytkownik EVO może stworzyć indywidualny rachunek dla każdego ze swoich klientów. W efekcie, ma to zapewnić równocześnie rozliczanie salda należności, jak i… Automatyczne generowanie żądań płatności za produkt, usługę czy określony okres.

Czytaj też: Apple Pay Later – płatności odroczone od giganta technologicznego


View Comments
There are currently no comments.